MicroStrategy, Şirketler İçin 2. Bitcoin Konferansı Düzenleyecek

MicroStrategy, Şirketler İçin 2. Bitcoin Konferansı Düzenleyecek

Kurumsal Bitcoin balinası Microstrategy,“Bitcoin for Corporation” konferansının ikincini düzenleyecek.

MicroStrategy, Bitcoin konferansı 2’yi planlıyor

Konferans, NASDAQ listesindeki şirketin kurumsal kurumları operasyonlarına kriptoyu entegre etme konusunda eğiteceği sanal bir etkinlik olacak. Ayrıca bu sanal etkinlik, Bitcoin’in bilançolarda yer almasının faydalarını da açıklayacak.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, konferansı pazar günü Twitter hesabından duyurdu. Ayrıca odak kitlenin Bitcoin’i entegre etmekle ilgilenen şirketler olacağını da sözlerine ekledi. Bitcoin’in büyük bir savunucusu olan Saylor, etkinlikte konuşmacılardan biri olacak.

Konferansta beklenen diğer önemli konuşmacılar arasında Blocks CEO’su ve Twitter kurucu ortağı Jack Dorsey, Lolli Aubrey Strobel İletişim Başkanı, Microstrategy CFO’su Phong Le ve diğerleri yer alacak.

1 ve 2 Şubat 2022 tarihlerinde yapılması planlanan etkinliğin programları arasında açılış konuşmaları ve panel oturumları yer alıyor. Panel oturumlarına katılanlar, birkaç isim vermek gerekirse Coinbase, NYDIG, Fidelity, Paxos ve Bitpay‘den yöneticilerden oluşacak.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Meğer Binance’in Hack Koruması için 1 Milyar Dolarlık Savaş Sandığı Varmış

Geçen yıl düzenlenen ilk edisyon, büyük bir katılımla büyük bir başarıydı. Etkinlikten sonra Michael Saylor, bunun herhangi bir Microstrategy etkinliğine katıldığını gördüğü en yüksek CEO sayısı olduğunu belirtti. Kripto endüstrisinin bir yıldaki önemli büyümesi göz önüne alındığında, yalnızca daha fazla şirketin katılımını bekleyebiliriz.