izumi Finance, A Serisi Finansman Turunu Başarıyla Tamamladı

izumi Finance, A Serisi Finansman Turunu Başarıyla Tamamladı

Yenilikçi protokol izumi, A Serisi finansman turunu başarıyla tamamladı ve 3.5 milyon dolar topladı. Uniswap V3 üzerinde programlanabilir likidite madenciliği sağlayan izumi, daha önceki finansman turlarıyla birlikte toplamda 5.6 milyon dolar elde etti. Toplanan bu fonlar, projenin yerel tokeninin (iZi) ve LiquidBox platformunun lansmanınında etkili oldu.

A Serisi finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Mirana Ventures,  IOSG, Cadenza, FENBUSHI, EVG, Hashkey, GSR, CyberX, Kronos Research, Dorahacks, Gate Labs , MEXC yer alıyor.

izumi hakkında

izumi, özellikle Uniswap V3‘ü piyasaya sürdükten sonra, DeFi alanında son derece fazla ihtiyaç duyulan taze ve yenilikçi bir araç geliştiriyor.

Uniswap V3’teki yenilikçi konsantre likidite modeli sayesinde, likidite sağlayıcıları varlıklarını bir veya daha fazla dar fiyat aralığına bağlayabiliyorlar.

izumi Finance, Uniswap V3 üzerinde programlanabilir likidite sağlayan bir platform olarak faaliyet gösteriyor. Buna ek olarak, ızumi likidite hizmetini gelecekte yerleşik DEX ve bridge ile çoklu zincirlere genişletecek.

izumi’nin yenilikçi likidite madenciliği aracı “LiquidBox”, hem Uniswap V3 madenciliğinde hem de klasik Uniswap V2 tasarımında bir dizi sorunu çözerek yatırımcıların kazançlarını artırmalarına ve projelerin token ödülleriyle daha verimli bir şekilde likidite çekmesine imkan sağlıyor.

Bu, LiquidBox’ın projeler için en iyi sonucu elde etmek adına ödül tokenlerini belirli kurallara göre tahsis eden tasarımıyla mümkün oluyor. izumi ayrıca, yalnızca belirli aralıklarda likidite sağlamak, aşırı seyreltme “Pool2 ikilemini” çözmek gibi yenilikçi modellere de sahiptir.

izumi’nin özelleştirilebilir modelleri, hem tokenlerini izumi’de stake ederek kazanacak kullanıcılar için hem de daha büyük ve daha ucuz likidite havuzlarından yararlanabilecek projeler için bir kazan-kazan durumu yaratıyor.

izumi Finance’in kurucu ortağı Jimmy Yin, “izumi’nin vizyonu, projelerin zincir üstü ticaret likiditesini verimli ve sürekli bir şekilde çekmesine yardımcı olmak” dedi.

Yönetici, konuşmalarının devamında “LiquidBox of izumi ilk adımımız olacak ve çok zincirli bir likidite çözümü şu an yolda diyebiliriz. İzumi’ye daha iyi ve daha ucuz likidite için bize gelen her projeyi içtenlikle karşılıyoruz.” İfadelerini kullandı. Bunun yanında projenin yerel tokeni iZi, Bybit borsasında listelenmeye başladı.

izumi iletişim

Discord:
https://discord.com/invite/hVaCnGx3Zs

Twitter:
https://twitter.com/izumi_finance?s=21

Telegram:
https://t.me/izumifinance