AMC Tiyatroları, Müşterilerin Yakında Shiba Inu ile Ödeme Yapabileceklerini Açıkladı

AMC Tiyatroları, Müşterilerin Yakında Shiba Inu ile Ödeme Yapabileceklerini Açıkladı

Shiba Inu, ödeme alanına evriminin bir sonraki aşamasına ilerlemeye başladı. Shiba Inu şimdi de AMC Theatre‘ın önümüzdeki aylarda alımlar için kabul edilecek kripto para birimleri listesine girdi. Meme tokeni, küçük işlemlerin işini kolaylaştırmak için bir ödeme tokeni olma yolunda ilerliyor.

Bu, meme madeni para için ileriye dönük bir yardımcı programın ne olacağını sağlayacaktır. Hiçbir fayda beklentisi olmadan yaratılan, yalnızca internet hype gücüyle hareket eden Shiba Inu, yakında gerçek dünyada bir uygulama görecek.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Bedrock Kurucusu Geoff Lewis, Shiba Inu’nun Kripto Paraların Pets.com’u Olduğunu Söyledi

AMC, Shiba Inu Ödemelerini Duyurdu

AMC CEO’su Adam Aron, topluluğu Shiba Inu hakkındaki düşünceleri hakkında anket yapmak için 29 Ekim’de Twitter’da bir anket yayınlamıştı. Anket, şirket biletler ve imtiyazlar için Dogecoin ödemelerini uygulamaya koymadan önce SHIB rakibi Dogecoin için yapılan ankete benziyordu. Ankette 150.000’den fazla oy toplandı ve seçmenlerin %81.4’ü SHIB’yi kabul lehinde oy kullandı.

SHIB fiyatı düşük ivmeyi koruyor | Kaynak: TradingView, SHIBUSD

SHIB fiyatı düşük ivmeyi koruyor | Kaynak: TradingView, SHIBUSD

Kasım ayına kadar hızlı ileri ve AMC Pazartesi günü üç aylık kazanç çağrısını yaptı. Kazançları 10.000’den fazla kişi dinledi ve CEO Adam Aron, tiyatro zincirinin gelecekte Shiba Inu’yu bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıkladı. Tiyatro müdavimleri, diğer kripto para birimleri ile alabilecekleri gibi bilet ve imtiyaz satın alabilecekler.

Ancak şirket, SHIB ödemelerinin platformunda ne zaman kabul edileceğine dair bir zaman çerçevesi açıklamadı, ancak meme madeni paranın 2022’de ödemeler için uygulanması planlanan kripto para birimleriyle birlikte yürürlüğe girmesi bekleniyor.

AMC Kadrosunu Büyütüyor

Beklenen bir ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’nun eklenmesi, tiyatro zincirinde kabul edilecek toplam altı kripto para birimini getirdi. CEO Adam Aron daha önce eğlence devinin hizmetleri için kripto ödemelerini uygulamaya çalıştığını açıklamıştı. Başlangıçta, bitcoin duyurulan tek kripto para birimiydi; ancak zaman geçtikçe, diziye başka kripto para birimleri eklendi.

Kullanıcılara kripto para birimleriyle ödeme yaparken daha fazla seçenek sunmaya yardımcı olmak için listeye Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin eklendi. Ardından Ekim ayında Aron, tiyatro zincirinin Dogecoin’i kabul etmeye başlayacağını ve toplamı beşe çıkaracağını duyurdu.

Dogecoin ödemeleri, CEO’nun ezici çoğunluğun Doge’un diziye eklenmesi için oy verdiğini gören bir anket yaptıktan sonra uygulandı. 5 Ekim’de Dogecoin ödemeleri resmi olarak duyuruldu ve kullanıcıların kripto para birimini kullanarak günde 200 dolara kadar hediye kartları satın almalarına izin verdi.