HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Para Ödeme Platformu Zumo’nun CEO’su Düzenlemelerin Kripto Para Birimleri İçin En Büyük Tehdit Olduğunu Söylüyor

Zumo CEO'su en büyük riskin, insanların kripto paralara erişiminin düzenleyiciler ve hükümet tarafından kesilmesi olduğunu düşünüyor.

Kripto para ödeme platformu olarak faaliyet gösteren Zumo’nun CEO’su Nick Jones, BeinCrypto ile yaptığı röportajda kripto para alanındaki düzenlemeleri tartıştı.

Zumo, kripto para cüzdan hizmetleri de sunuyor. Uygulama, kripto para birimlerini satın almak, satmak ve harcamak için basit bir kullanıcı ara yüzüne sahip.

Jones, özellikle finans ve bağımsızlıkla ilgili birçok soruna çözüm olarak blockchain teknolojisine büyük bir ilgiyle girdiğini söyledi.

[affiliate_news2 id=”3741″]

Jones yaptığı açıklamada “Kurucu ortağım Paul ve ben 2000‘lerin başında Yahoo’da birlikte çalıştık. Beni aradı ve blockchain alanıyla ilgilenmemi sağladı” dedi ve ekledi:

“Bu yüzden, bir teknoloji meraklısı olmama ve teknolojinin toplumsal etkileriyle ilgilenmeme dayanarak beni bu alana sokan tüm bu şeylerin yoğun bir karışımını yaşadım.”

Jones, blockchain teknolojisini herkes için erişilebilir bir şey haline getirmeye çalıştıklarını söyledi. Sonuç olarak Zumo’nun cüzdan ve borsasının temelini bu oluşturuyor.

Jones, piyasaya yeni girenlerin çoğunun Bitcoin fiyatlarına ayak uydurmakla uğraşmaktan memnun olmadığını dile getirdi. Zumo CEO‘su diyor ki:

Çoğu insan bunu bir piyango bileti satın almak veya bir spor bahsi yapmakla aynı görür. Çünkü çoğu insan teknik ticaret grafikleriyle ilgilenmez. Bunun yerine bunu 10 yıllık bir yatırım olarak görüyorlar ki bu gayet iyi. 

Bazıları çevresel kaygıları kripto para birimleri için bir tehdit olarak görse de Jones için bu tamamen farklı bir olay. Tecrübeli yönetici kripto para birimlerine yönelik düzenlemeleri hem en büyük tehdit hem de fırsat olarak görüyor:

“Düzenlemeler, en büyük zorluk ve en büyük fırsat, çünkü bu muazzam aralığı görebileceğinize şüphe yok. Dünya genelinde düzenleyici kurumlardan gelen tepkiler çok karışık oldu ”

Jones konuşmalarının devamında kripto para topluluğunun çevrelerindeki düzenlemelere ve tartışmalara yanıt vermesi gerektiğini söyledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu