Altcoin Haberleri

Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa Patlamaya Mı Hazırlanıyor?

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa'nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye hazır olduğunu tahmin ediyor.

Michaël van de Poppe Youtube üzerinden paylaştığı yeni bir video da Cardano’nun Bitcoin’e (ADA / BTC) karşı uzun vadeli konsolidasyonunu sona erdirmek için olgunlaştığını dile getirdi. Bunun yanında son dönemlerin popüler kripto para birimlerinden biri olan Zilliqa’ya değindi ve patlamaya hazır olduğunu söyledi. Sizce de Zilliqa patlamaya mı hazırlanıyor? Analistin açıklamalarına şimdi hep birlikte yakından bakalım. Michaël van de Poppe diyor ki:

“Menzili yüksek kırarsak, yeni bir dürtü dalgasına sahip olacağımızı ve çalışmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Eğer bu gerçekleşirse, genel olarak devamın olduğunu görebiliriz.

Aşağıda yer alan uzun vadeli grafiğe bakıldığında, analist, ADA / BTC çiftinin boğa döngüsünün hala erken şamalarda olduğunu, çünkü paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inandığını ifade ediyor.

ADA / USD paritesine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolar seviyelerine kadar yükselteceğini söylüyor. Ünlü analistin açıklamaları şu şekilde:

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 Dolar) kırdığımızda, sadece önceki yüksek seviyeyi aşarız ve konsolide etmeye başlarız. ” 

Kripto para uzmanı, Bitcoin’e (LTC / BTC) karşı % 65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor. Van de Poppe LTC hakkında“Litecoin , yükseliş eğilimi için harika görünüyor.” ifadelerini kullandı.

Resim
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Zilliqa patlamaya mı hazırlanıyor?

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka kripto para, kurumsal çözümler için blok zinciri projesi olan Zilliqa’dır. Analiste göre, ZIL / BTC paritesi güçlü bir yükseliş eğiliminde ve şu anki 0.00000363 fiyatından % 120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır. Peki, gerçekten Zilliqa Patlamaya Mı Hazırlanıyor? Görüşlerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu