Altcoin Haberleri

Cardano ve Yükselişteki 6 Altcoin İçin Önemli Seviyeler

Kripto para uzmanı Michaël van de Poppe Cardano ve yükselişteki 6 altcoin için önemli seviyeleri söyledi

Kripto para camiasının yakından tanıdığı stratejist Michaël van de Poppe Cardano’daki temel fiyat seviyeleri ve yükselişteki 6 altcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Popüler analist, 275.400 takipçisiyle yeni bir tweet paylaştı ve Cardano‘nun Bitcoin’e karşı yaklaşık % 50 kazanç elde etmeye hazır olduğunu söyledi. Poppe paylaşımlarını grafiklerle anlattı.

Resim
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka dijital para, şu anki 0.000042 değerinden Bitcoin’e karşı potansiyel olarak % 130’un üzerinde patlayabileceğini söylediği hibrit blok zinciri projesi ICON olarak karşımıza çıkıyor. Analistin ICON hakkında ki açıklamaları ise şu şekilde:

Yeşil bölge tutulmalı. Böyle bir durumda, 5.600 (0.000056) değerinde yeniden test bekliyorum ve 9.700 Satoshi’ye (0.000097) koşuyorum. “

Resim
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Yükselişteki 6 Altcoin Arasında Zilliqa’da Var!

Ünlü analistin yükselişteki 6 altcoin listesinde Zilliqa’da bulunuyor. Van de Poppe’ye göre, ZIL / BTC güçlü bir yükseliş eğiliminde ve ikilinin şu anki fiyatı olan 0.00000364’ten yaklaşık % 40 artmasını bekliyor. Poppe diyor ki:

“Endişelenecek bir şey yok. Hala yükseliş trendi, daha yüksek dipler ile devam ediyor. Bunun yanında: 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalama altımızdadır. Büyük olasılıkla 500 Satoshi’ye (0.000005) devam.

Resim
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Van de Poppe’nin listesindeki dördüncü kripto para, internet ölçekli blok zinciri projesi Elrond oldu. Stratejist, EGLD / BTC paritesinin 0.005’in üzerindeki yükselişini sürdürmek ve 0.0033 olan mevcut değerinden % 50’nin üzerinde baskı kazancı elde etmek için kilit bir seviyeye sahip olması gerektiğini söylüyor. Analistin parite hakkındaki paylaşımı ise şu şekilde:

“Daha düşük zaman aralığı, bunun [0.0028] üzerinde tutulmasını istiyorum. Bu olursa, devam etme olasılığı yüksektir. “

Resim
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Listenin 5 numarasında tüccarın muhtemelen dibe vurduğu ve Tether’e (PUNDIX / USDT) karşı bir sonraki ayağa hazırlandığı, blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü Pundi X var. Poppe, kripto paranın muhtemelen dibe vurduğunu ve güzel testler verdiğini dile getirdi.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu