Blockchain HaberleriHaberler

Yearn Finance kurucusu Andre Cronje Ringlere Çıkıyor!

Yearn Finance kurucusu Andre Cronje bir hayır kurumu için boks maçına çıkacak.

Güney Afrikalı kripto girişimcisi ve Yearn Finance kurucusu Andre Cronje, bir Dubai kripto konferansında boks maçına katılacak. Ünlü girişimci Crypto Messiah ile kapışmaya hazırlanıyor. ”Cryptocurrency Uluslararası Boks Maçı” olarak adlandırılan etkinliğin 15 Ekim’de yapılması planlanıyor.

Taahhüt Edilen Ödül Hayır Kurumuna Gidecek

Mücadelenin organizatörlerine göre, ödüller Phantom tokenları şeklinde olacak. 1 milyon dolarlık taahhüt edilen para ödülü, bir yardım kuruluşuna bağışlanacak. Boks etkinliği organizatörlerinden Harry Yeh paylaştığı bir Tweet gönderisinde, her iki kripto para girişimcisinin de ödüle ilgi duymadığını söyledi ve şunları ekledi:

Para ödülü önemli değil. Her iki dövüşçü de yalnızca savaşmak istiyor, bu nedenle taahhüt edilen ödülü bir hayır kurumuna 1M USD’lik $ FTM olarak bağışlayacağım.

Yearn Finance Kurucusu Cronje ve Crypto Messiah’ın Twitter Kavgası

Aynı açıklama da Yeh, Kripto para Twitter topluluğuna ve BAE Warriors’ı boks yarışmasını gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oldukları için teşekkür ediyor.

Bu arada, Yearn Finance kurucusu Cronje 30 Nisan’daki Tweet’in de “Şimdiye kadarki en tuhaf kripto konferansı” olarak adlandırdığı “Boks maçı” karşılaşmasına katıldığını doğruladı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu