Altcoin Haberleri

Yaşamı Değiştirecek Güce Sahip 3 Altcoin

Kripto para uzmanı Agustin Arnold yaşamı değiştirecek potansiyele sahip 3 altcoin hakkında açıklamalar yaptı.

Arnold, yayınladığı bir videoda yaşamı değiştirecek güce sahip 3 altcoin üzerinde durdu. Bunlarında başında da Cardano (ADA) geliyor.

Ünlü kripto para uzmanı Cardano kripto para biriminin merkeziyetçi kimlik çözümü olan Atala PRISM’i ülkede ki 3500 okula getirmeyi planladığını belirtti. Bu sistemden tam beş milyon öğrenci faydalanacak ve kimlik belirleme süresi oldukça kolay hale gelecek.

Arnold, ekibin geniş kapsamlı planlarından epey bir etkilenmiş görünüyor. Açıklamalarında Cardano ağının dünya çapında genişledikçe kitlesel benimsemeye yaklaştığını vurguluyor.

Analistin favori 3 altcoininden diğeri ise Benchmark Protokolü (MARK). MARK jetonu muhtemelen zaman içinde aynı fiyatta kalacaktır, fakat dolaşımdaki jeton miktarı sürekli dalgalanıyor. Arnold, MARK’ın esnek bir korunma aracı işlevine sahip olması nedeniyle yüksek volatilite dönemlerinde istikrar sunan bir varlık olduğunu dile getiriyor. Kripto para uzmanının konu hakkında ki açıklamaları şu şekilde:

“Yapılan araştırmalar dünya kötüye giderse likiditeye ihtiyacımız olacağını gösteriyor. Buna gerçekten ihtiyacımız olacak… DeFi (merkezi olmayan finans) alanı, yüksek dalgalanma zamanlarında etkinliğini koruyan ve içsel temel likiditeyi artıran bir teminat hizmetine her zaman ihtiyaç duyar. “

Benchmark, PancakeSwap (CAKE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler kripto para birimlerini beyaz listeye alarak kısa bir zaman sonra Ethereum ve Binance üzerindeki eşler arası pazarını resmen kullanıma sunuyor. Bunun yanında, Benchmark, sahiplerine, kullanıcıların % 200 veya % 300 senelik yüzde getiri (APY) kazanabilecekleri The Press platformunda form verme imkanı sağlıyor.

Yaşamı Değiştirecek Güce Sahip 3 Altcoin İçerisinde Chainlink’de Var!

Arnold’un hayatları değiştirebileceğine inandığı son altcoin, gelişmekte olan pazarlarda blok zinciri uygulamalarını desteklemek için UNICEF İnovasyon Fonu ile bir ortaklığa kilitlenen Chainlink (LINK) olarak karşımıza çıkıyor. Chainlink proje ekibi yakın bir zamanda paylaştıkları blog gönderisinde girişimin ayrıntılarını ve ortaklarını duyurmuştu. Gönderide yapılan açıklamalar ise şu şekilde:

“Bu girişimin ilerletilmesinin bir parçası olarak, başlangıç ​​aşamasındaki girişimleri finanse etmek için tasarlanmış UNICEF İnovasyon Fonu’nu desteklemek ve hibe vermekten heyecan duyuyoruz. Temel küresel zorlukları ele alan açık kaynak teknolojisi UNICEF CryptoFund,  UNICEF’in kripto para birimini almasına, tutmasına ve dağıtmasına izin veren yeni bir finansal araçtır.”

Ünlü analistin yaptığı açıklamaların ardından Bitcoin’den sonra gözler Cardano, Mark ve Chainlink kripto para birimlerine çevrildi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu