Altcoin HaberleriHaberler

XRP Balina Adresi 176 Milyon Coin Transfer Etti

XRP kripto para biriminin değeri son 24 saatte %6'dan fazla arttı.

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ederken XRP balina adresleri en değerli 7. dijital para birimini hareket ettirmeyi başardı.

Blockchain ve analiz şirketi Whale Alert tarafından yayınlanan en son verilere göre, önde gelen bir XRP cüzdanı 12 Mayıs Cumartesi günü yaklaşık 146 milyon dolar değerinde 176 milyon coin aktardı.

XRP balina adresi

Söz konusu işlem saat 15:44 UTC‘de gerçekleştirildi. XRP balinasının bilinmeyen bir cüzdandan yaptığı bu son transfer, Haziran ayının başından bu yana en büyük hamlelerden biri olarak kayıtlara geçti.

Mayıs 2021‘in son haftasında , kripto para biriminin fiyatı 1 doların üzerine çıktıktan sonra, anonim bir balina adresi bilinmeyen bir cüzdandan 139 milyon XRP coin taşımıştı. XRP’nin ağ etkinliği son birkaç hafta içinde önemli ölçüde arttı.

Kripto para yöneticisi CoinShares tarafından yayınlanan en son dijital varlık fonu girişleri raporuna göre, XRP yatırım ürünleri, 2021 yılının Haziran ayının ilk haftasında, Nisan 2021’den bu yana en yüksek seviye olan yaklaşık 7 milyon dolar değerinde yatırım çekti.

Mayıs 2021‘de San Francisco merkezli blockchain firması Rippleşirketin XRP Ledger (XRPL) üzerinde NFT’leri desteklemeyi planladığını duyurdu . Şirket ayrıca, büyüyen NFT pazarında XRPL’nin diğer platformlara göre önemli avantajlarını vurguladı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu