XinFin Network, Andromeda Yükseltmesini Başlatmaya Hazırlanıyor

XinFin Network, Andromeda Yükseltmesini Başlatmaya Hazırlanıyor

Xinfin Network, Çok Beklenen Andromeda Yükseltmesini Başlatmaya Hazır

XinFin Ağının Andromeda Yükseltmesi kullanıma hazır. 1 Aralık 2021’de XDC Ağı, BlocksScan.io’daki tahmini hedef süreye göre 38383838 numaralı blokta XDPoS konsensüs protokolünü piyasaya sürecek.

Bu, Solidity’yi v0.8.x’e yükseltecek. Yani, XDPoS’ EVM (Ethereum Sanal Makinesi), Solidity 2.0’ı kullanacak. Şirketin ekosistem ortakları ve dahili ürünleri, önemli değişiklikler olmaksızın birkaç EVM zincirinden yararlanabilir.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Güney Kore Merkezli Hashed, 200 Milyon $’lık Yeni Fon Başlattı

Bu güncelleme ayrıca ücretlerin nasıl hesaplandığını da etkileyecek. Bundan sonra madencilerin yerine mal sahibi işlem ücreti alacak. Eth_chainId, sistem güvenliğine ek olarak, işlemlerin tekrarlanmasını önleyecek. Kötü niyetli düğümleri tespit etmek, askeri düzeyde koruma ve adli gözetim gerektiriyor. XDC Network yükseltmesi, birkaç kaynakla askeri düzeyde güvenlik ve performans sağlamak için en gelişmiş BFT fikir birliği mekanizmasını kullanır.

Mainnet güncellemesi, birçok madenci adresinin neden olduğu blok oluşturma gecikmelerini önemli ölçüde azaltır. Guarda’yı veya diğer cüzdan sağlayıcılarını veya borsaları kullanan XDC sahiplerinin herhangi bir işlem yapmaları gerekmez. Cüzdan veya döviz hizmeti değişiklikleri yatırımcılara iletilecek.