Altcoin HaberleriHaberler

Wooly’nin kurucusu Scott Paul, Evinin Satışında Dogecoin Kabul Edeceğini Söyledi

Gayrimenkuller'de kripto para birimlerinin kullanımı her geçen gün artıyor.

Utah merkezli pazarlama ajansı Wooly’nin kurucusu Scott Paul, Fox 13 tarafından Pazar günü yayınlanan bir rapora göre, Saratoga Springs’teki evinin satışında Dogecoin ( DOGE ) kabul edeceğini söyledi.

Liste fiyatı 399.000 Dolar olarak belirlenmiş olsa da, Paul’un eğer satın alma işlemi Dogecoin üzerinden yapılırsa %10 indirim sunmaya hazır olduğu bildiriliyor.

[affiliate_news2 id=”4608″]

DOGE aracılığıyla yürütülen bir emlak anlaşmasıyla ilişkili potansiyel volatilite riski hakkında yorum yapan Paul, “Ben çok riskli bir insanım. Sanırım onu ​​Dogecoin’de satma şansım %20, %30 veya %40 olacaktır” dedi.

Dogecoin’in mevcut fiyatı göz önüne alındığında, Paul’un %10 indirimli ev listesi 1.734.782.60 DOGE tutarında olacaktır. Bu arada DOGE Mayıs ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %72 düştü.

Wooly kurucusunun marka bilinirliği ve viral pazarlama konusundaki geçmişi de Dogecoin’i bir ödeme seçeneği olarak kabul etme kararı için olası bir açıklama sunuyor.

Paul için, Dogecoin’i evi için kabul etme kararı, 2015 yılına dayanan kripto para birimlerine uzun süredir devam eden ilginin bir parçası. Paul, Fox 13’e Bitcoin (BTC ) ve Ethereum’u ( ETH ) erken benimseyenlerinden biri olduğunu söyledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu