WOO Network Türkiye pazarına giriyor

WOO Network Türkiye pazarına giriyor

Popüler kripto para borsalarının da yatırımcısı olduğu WOO Network Türkiye pazarına giriyor.

Tayvan merkezli kripto para borsası WOO Network, Türkiye faaliyetlerine başladı. Avalanche ve Polygon gibi global partnerlikleri bulunan WOO Network, aynı zamanda WOO Token kripto parasının da üreticisi olarak biliniyor.

WOO Network, Aralık 2021 itibarıyla Türkiye pazarına adım atarak Türk kripto para yatırımcılarına hizmet sunmaya başladı. Kripto para dünyasının birçok farklı noktasında faaliyet gösteren WOO Network, Türkiye ofisini açarak ülkemize adım attı.

2019 yılında kurulmasının ardından hem kripto para altyapıları geliştiren hem de yöneten WOO Network, kripto para ekosisteminin global oyuncuları arasında yer alıyor.

Dünyanın en çok kripto para yatırımcısına sahip ülkelerinden biri olan Türkiye, 1 milyar dolara yakın bir piyasa hacmi ile öne çıkıyor. Kripto para sektörüne olan ilgi beraberinde global borsaların da Türkiye yatırımlarını hızlandırıyor. Küresel kripto para dünyasının önde gelen şirketlerinden WOO Network, yerli yatırımcılara yeni proje ve fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

Kripto para teknolojilerinde birçok farklı ürün geliştiren WOO Network, başta kripto para alım satım platformu WOO X ve WOO Token olmak üzere Türkiye’yi 2022 yatırımlarında öncü olarak belirledi. WOO X, WOO TRADE, WOOFi ve WOO Token gibi birçok farklı kripto para projesine imza atan WOO Network, 2022 yılından itibaren Türkiye’de resmi olarak süreçlerini yönetecek.

BitcoinEthereum, Avalanche, WOO Token, Doge ve 1inch başta olmak üzere 90 farklı kripto parada işlem imkânı sunan WOO X, yatırımcılara Türkiye’deki şirketi üzerinden, Türkçe hizmet sunuyor. Coinmarketcap verilerine göre en güvenilir ilk 50 kripto para borsasından biri olarak işlem hizmeti sunuyor.

Aynı zamanda kripto para teknolojileri de geliştiren WOO Network, DYDX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO gibi merkezi olmayan protokollere likidite hizmeti sağlıyor.

Türk yatırımcılarla buluşan WOO Network, alım-satım platformu WOO X ile kullanıcılara birçok kolaylık sağladığını da duyurdu. Açıklanan kolaylıklar arasında en dikkat çeken nokta “Sıfır Komisyon” imkanı oldu. WOO X, Türkiye’deki kullanıcılara tıpkı globalde olduğu gibi gerçekleştirdikleri işlemlerden sıfır komisyonlu işlem hizmeti sunuyor. Kullanıcılarına aynı zamanda yüksek likidite olanağı sunan WOO X, bu kapsamda maksimum finansal verimlilik sağlamayı amaçlıyor.