WIF Coin İçin Yeni Bir Rakip Çıktı: Yüzde 170 Ralli Yaptı!

WIF Coin İçin Yeni Bir Rakip Çıktı: Yüzde 170 Ralli Yaptı!

Solana göğüs coin’leri son vakitlerde piyasayı sarsıyor. WIF Coin harika rallilerle 4,5 dolara kadar çıkmayı başardı. Artık de kedi temalı bir Solana göğüs coin’i piyasanın gündemine girdi. Yeni bir Solana göğüs coini olan Cat in a Dogs world yükselişiyle yatırımcıları şaşkına çevirdi. MEW fiyatı gün içinde yaklaşık yüzde 170 artışla dikkatleri üzerine çekti.

Nereden çıktı bu MEW Coin?

Solana tabanlı göğüs coin’ler güçlü fiyat artışlarıyla piyasanın gündemini belirliyor. Dogwifhat (WIF Coin) son bir ay içinde %400’ün üzerindeki artışıyla piyasayı şaşırttı. BU furyanın ortasında, kripto para dünyasında yeni bir rakip ortaya çıktı. Bu seferki rakip kedi temalı bir Solana tabanlı göğüs coin’i. Piyasaya yeni adım atan Cat in Dogs World (MEW), kripto traderları ve yatırımcıları ortasında değerli bir ilgi görüyor. Bugün fiyatı gün içinde %170 artış kaydetti. Bu da tokeni tanınan bir tartışma konusu haline getirdi.

MEW token kendini WIF Coin, BOME ve BONK’a rakip olarak konumlandırıyor. Harika fiyat artışı da bunu yansıtıyor. Bu ortada Solana balinaları, MEW’e ağır ilgi gösteriyor. Bir balina, evvelki göğüs coin olan BOME’den büyük ölçüde fonu MEW’e taşıdı. Bu balina, MEW’in toplam arzının %10,8’ine denk gelen 9,6 milyar MEW biriktirdi. Ayrıyeten, başka balinalar da onu takip etti. Bu durum, balinalar ortasında itimadın devam ettiğini ve yatırımcıların genel olarak optimist olduğunu gösteriyor.

WIF Coin rakibi MEW’in şaşırtan fiyat performansı!

Cat in a Dogs World (MEW) tokenı son gün içinde %170’lik bir artış kaydetti. Bununla birlikte token daha sonra irtifa kaybetti. Lakin, yeniden de göğüs coin’i yüksekten uçmaya devam ediyor. MEW, yazı sırasında 0,007488 dolardan süreç görüyordu. Tokenin bu vakit zarfında süreç hacmi %256 artarak yaklaşık 376 milyon dolara ulaştı.

Meme coin halihazırda Solana’nın daha geniş çaplı yükseliş trendini takip ediyor. MEW Solana göğüs coin WIF Coin karşısında kıymetli bir rakip olarak ortaya çıkıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, WIF Coin şu anda piyasada trend. Bu ortada, Solana son 24 saatte %4,6 artışla 196,81 dolara yükseldi. WIF Coin ise son 24 saatte %15,6 karla 4,32 dolardan el değiştiriyordu.

MEW günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Kaynak: Kripto Koin