HaberlerKripto Para Haberleri

Perakende Devi Walmart, Kripto Para Uzmanı Arıyor

ABD'deki en büyük perakende şirketi olan Walmart, kripto para birimi ve blockchain ürün lideri pozisyonu için bir iş ilanı listeledi .

Amerika’daki en büyük perakende firmalarından biri olan Walmart, bir kripto para birimi ve blockchain ürün lideri pozisyonu için iş ilanı yayınladı.

Bu gelişme, Pazar günü 48.000 Dolar seviyesini tekrar ziyaret etmeyi başaran Bitcoin (BTC) fiyatına önemli bir itici güç verdi.

İş tanımına göre Walmart, dijital para stratejisini geliştirmek için kripto para birimleri konusunda “tutkulu ve deneyimli” birini işe almak istiyor.

Aktarılan bilgilere göre, yeni işe alınan kişinin kripto para birimi ile ilgili ortaklıklar kurması ve dijital para birimi alanında yatırım yapması gerekecek.

Walmart, uzun zamandır Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin temelini oluşturan teknoloji olan blockchain ile yakından ilgileniyor.

Şirket, AB InBev ve tedarik zincirlerini geliştirmek için blok zincirine dönüşen diğer perakendecilerin izinden giderek, 2018 yılında IBM’in gıda izlenebilirlik çözümünü kullanmaya başladı .

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu