HaberlerKripto Para Haberleri

Vontobel Bank CEO’su Müşterilerin Kripto Paralara İlgi Duyduğunu Söyledi

Vontobel bankası CEO'su Zeno Staub, müşterilerin kripto para yatırım işlemleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Vontobel bankası CEO’su Zeno Staub, Bloomberg TV ile yaptığı röportaj da müşterilerin kripto paralara olan ilgisine dair bazı önemli açıklamalar yaptı.

Müşterilerin dijital varlıklara yönelik tutumları

Özellikle bankanın yatırımcı tabanının kripto paralara olan ilgisi sorulduğunda Staub, müşterilerin dijital varlıklara çok fazla ilgi gösterdiğini söyledi. Tecrübeli yönetici, Vontobel’in müşteri tabanının kripto para birimlerine ve blok zincir teknolojisine büyük ilgi duyduğunu belirtti.

[affiliate_news2 id=”4387″]

Staub ayrıca izleyicilere, kripto para birimleriyle ilgilenen müşterilerin bu temel kripto varlık teknolojisinin belirli uygulama türlerinden daha önemli olduğunu düşündüklerine dair güvence verdi.

Yöneticiye göre, altta yatan blok zincir teknolojisi, genel menkul kıymetleştirme eğiliminin mantıklı bir sonucu. Staub, vizyonunu, merkezi bir karşı taraf olmadan güven yaratabilecek tek teknolojinin bu teknoloji olduğunu söyleyerek açıkladı.

Sektörün gelecekteki ilerleyişi

Vontobel bankası CEO’su, gelecekte bu süreçlerle ilgili önemli değişiklikler görüleceğini söyledi:

“Müşterilerimize vaat ettiğimiz şey, bazı kripto para birimlerini güvenli, kullanışlı ve kullanımı kolay bir şekilde sunmamızdır”

Şirket CEO’su Vontobel’in müşterilerinin bu yaklaşımı sevdiğine ve servetlerinin bir kısmını kripto para birimlerine tahsis ettiğine olan güvenini dile getirdi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu