HaberlerKripto Para Haberleri

Virtue Poker Satışa Uygunluğu ve Güvenliği Sağlamak İçin SuperFarm İle Ortaklık Yapacak

Platform, satışa uygunluğu ve güvenliği sağlamak için zincirler arası bir DeFi protokolü olan SuperFarm ile ortaklık kurdu.

Merkezi olmayan poker platformu Virtue Poker, IDO’sunu SuperStarter’da başlatacak. Platform, yaklaşan satışına uygunluğu ve güvenliği sağlamak için zincirler arası bir DeFi protokolü olan SuperFarm ile ortaklık kuracağını açıkladı.

Ethereum Tabanlı Virtue Poker, VPP Jetonlarının Satışından Sonra NFT’leri Entegre Etmeyi Hedefliyor

Merkezi olmayan kumarhaneler, blockchain ekosisteminin en kazançlı ve hızlı büyüyen alanlarından biridir. Giderek daha fazla ademi merkeziyetçi platformla beraber, yeni oyuncuları çekme rekabeti gittikçe zorlaşıyor.

Ethereum Tabanlı Virtue Poker
Ethereum Tabanlı Virtue Poker

Yakın zamanda 5 milyon dolarlık bir turu kapatan Ethereum blok zincirine dayanan merkezi olmayan poker platformu Virtue Poker, rakipleri geride bırakmak için SuperFarm ile el ele verdi

Virtue protokolü kullanarak, VPP belirteçlerinin bir bölümünü listeleyen İlk DEX Tekliflerini (IDO) başlatacak. 2016 yılında ConsenSys tarafından geliştirilen Virtue Poker, Pantera Capital, Fenbushi Capital, DFG Group, JRR, Flurry Capital ve daha fazlası dahil olmak üzere en önemli yatırımcılar ve VC firmalarından bazıları tarafından destekleniyor.

Platform halihazırda geniş ilgi gördü ve kısa süre önce tamamlanan özel finansman turundan 5 milyon dolar topladı. IDO , SuperFarm’ın güvenlik ve uyumluluğu sağlamak için inşa edilmiş merkezi olmayan protokolü olan SuperStarter’da piyasaya sürülecek.

SuperFarm Kurucusu Elliot Wainmann konu hakkında şunları söyledi:

“Platform, SuperFarm topluluğuna ve NFT’leri yığınlarına entegre etmek isteyen yüksek kalibreli projelere muazzam faydalarını sergiliyor. Şirket, yakın zamanda piyasaya sürülen SuperStarter platformumuz için mükemmel bir ortak oluşturacak.”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu