HaberlerKripto Para Haberleri

Vancouver Bienali, Kusama’da Şimdiye Kadarki En Büyük NFT’yi Yayınladı

Üst düzey bir çağdaş sanat festivali olan Vancouver Bienali, tüm ziyaretçileri 1,765 metrekare kamusal sanat enstalasyonunu görmeye davet ediyor. Kusama tabanlı bu NFT fiziksel bir nesne olarak ve artırılmış gerçeklikte sunulacak.

Vancouver Bienali ekibinin basın açıklamasına göre, festivalde benzersiz bir sanat eseri sergilenecek. Tarihin en büyük NFT’si Polkadot’un ‘kardeş zinciri’ Kusama‘da (KSM) yayınlanacak.

Görsel olarak nesne, yaya geçidini, inşaatları ve köprünün alt tarafını kaplayan iki boyutlu devasa bir vinil duvar resmini temsil ediyor.

Bu sanat eseri hakkında benzersiz olan şey, aynı anda üç çoklu evrende var olmasıdır. Birincisi, Vancouver’daki Cambie Köprüsü’nün yakınında bulunan çağdaş bir sanat nesnesidir.

Son olarak bu eser, Polkadot çapraz zincir ekosisteminin bir ağı olan deneysel akıllı sözleşme ortamı Kusama (KSM) üzerinde basılmış en büyük NFT olacak.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu