Valour yeni HBAR stake ETP’yi piyasaya sürdü

Valour yeni HBAR stake ETP’yi piyasaya sürdü

TORONTO – DeFi Technologies Inc. (NEO: DEFI) (GR: MB9) (OTC: DEFTF) iştiraki olan Valour Inc. fizikî olarak desteklenen yeni bir Borsa Yatırım Eseri (ETP) olan Valour HBAR Staking ETP’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu. The Hashgraph Association ile işbirliği içinde oluşturulan bu eser, yatırımcılara etraf dostu ve verimli proof-of-stake mutabakat düzeneğiyle tanınan Hedera Hashgraph’ın lokal kripto para ünitesi HBAR’a kolaylaştırılmış erişim sunmayı amaçlıyor.

Valour HBAR Staking ETP, XETRA üzere klasik borsalar aracılığıyla kurumsal yatırımcılara kripto para ünitelerinin erişilebilirliğini genişletmek için tasarlanmıştır. Eserin tanıtımı, Valour’un fizikî olarak desteklenen dijital varlık eserleri portföyünü genişletmeye yönelik devam eden gayretleriyle uyumludur. Daha evvel şirket, dijital varlık alanına olan bağlılığını güçlendirmek için Bitcoin Suisse ile iştirak kurmuştu.

Hedera Hashgraph, kripto para piyasasında 2,5 milyar dolarlık piyasa pahası ve birinci kırk global kripto para ünitesi ortasındaki sıralamasıyla öne çıkıyor. Fortune 500 şirketleri ve önde gelen akademik kurumlardan oluşan bağımsız bir kurul tarafından yönetilen Hedera’nın merkezi olmayan defter teknolojisi, düşük güç tüketimi ve sağlam güvenlik özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Valour’un eser teklifleri ortasında 15 Haziran 2023’te piyasaya sürülen 1Valour Bitcoin Physical Carbon Neutral ETP de bulunmaktadır. Bu ETP, Valour’un öbür eserleri üzere, şirketin inançlı ve etrafa hassas yatırım seçeneklerine olan bağlılığını gösteren, düzenlenmiş saklama kuruluşlarında tutulan dijital varlıklarla desteklenmektedir.

Valour’un ana şirketi olan DeFi Technologies, sektör lideri Web3 teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanarak klasik sermaye piyasalarının merkezi olmayan finans ile entegrasyonuna öncülük etmeye devam ediyor. Bu yaklaşım, yatırımcıların gelişen finansal ekosisteme erişimini demokratikleştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu haber, DeFi Technologies Inc. tarafından yapılan bir basın açıklamasına dayanmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri’nde rastgele bir menkul değer satma teklifi yahut satın alma teklifi talebi teşkil etmez. Sunulan menkul değerler ABD Menkul Değerler Yasası kapsamında tescil edilmemiştir ve tescil yahut bu türlü bir tescilden muafiyet olmaksızın Amerika Birleşik Devletleri’nde teklif edilemez yahut satılamaz.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

Kaynak: Investing TR