Altcoin HaberleriHaberler

Ünlü Analistten Uzun Vadeli Solona Yorumu

Altcoin Psycho adı ile bilinen popüler analist kripto para ekosisteminde uzun vadeli Solona yatırımlarının mantıklı olacağını söyledi

Popüler kripto para yatırımcısı ve analisti, ortaya çıkan bir kripto para ekosisteminin önümüzdeki aylarda piyasanın geri kalanından çok daha iyi performans göstereceğini söyledi.

Sektörde ”Altcoin Psycho” adı ile bilinen yatırımcı, sosyal medya platformu Twitter’da uzun vadeli Solona tahminlerini belirtti. Ünlü analist coin hakkında şunları söyledi:

”Sanırım önümüzdeki birkaç ay içinde Solana projelerinin pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini görüyoruz.”

Solana ekosistemindeki önde gelen projelerden bazıları arasında merkezi olmayan değişim Serum (SRM), blok zinciri tabanlı bulut altyapısı sağlayıcısı Akash Network (AKT) ve merkezi olmayan bulut bilişim aracı Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Uzun Vadeli Solona Yatırımcıları Diğerlerinden % 95 Daha İyi Performans Gösterecek!

Solona ekosistemine ek olarak, analist, kripto para piyasalarında kaçınılmaz olarak uzun bir süper döngüye şahit olacağını ve pek çok yatırımcının erken satış yapacağını dile getirdi. Altcoin Psycho’nun konu hakkında ki ifadeleri şu şekilde:

“Süper döngü nihayet gerçekleştiğinde, büyük bir şekilde görünecek ve hissedilecek. Hatta şimdi olduğundan daha fazla kripto paradan bahsedileceğini hayal ediyorum. Bu gerçekleştiğinde pek çok büyük yatırımcının geride kalacağını düşünüyorum ve bence bu aşama, ticaretin en zor aşaması olacak… Bence bunu ifade etmenin daha iyi bir yolu: Klasik bir zirveye benzeyen ancak en iyi yatırımcıları bile taklit eden birden fazla aşama olacak. “

Ünlü analist, süper döngü aşaması başladığında, uzun vadeli Solona yatırımcılarının diğer yatırımcılardan daha iyi ücret alacağını ekliyor. Altcoin Psycho Diyor ki:

“Bunu söylemekten nefret ediyorum, gerçekten bunu söylemekten nefret ediyorum, ancak bence kripto parayı elinde tutanlar bu aşama olduğunda yatırımcıların % 95’inden daha iyi performans gösterecek.”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu