HaberlerKripto Para Haberleri

Urban Tea Dogecoin Dahil Diğer Kripto Para Birimlerini Kabul Edecek

Urban Tea özel çay ürünleri perakendecisi, iki kıtadaki mağazalarında ve restoranlarında kripto ödemeleri başlattı.

Urban Tea Dogecoin ve diğer dijital varlıklar ile ödeme alacağını söyledi. Bu haftadan itibaren müşteriler çeşitli kripto para birimleri kullanarak içeceklerini ve yemeklerini satın alabilecekler.

Urban Tea Dogecoin Hizmeti Olumlu Karşılandı

Halka açık çay şirketi, yan kuruluşu olan 39 Pu Tea Co Ltd aracılığıyla Çin’de bir dizi çay dükkanı işletiyor. Aynı zamanda ABD’de Guokui Management Inc. adlı başka bir varlık altında bir restoran zincirinde faaliyet gösteriyor.

Bitcoin ( BTC ), ethereum ( ETH ) ve dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere kripto para birimleri şirket tarafından kabul edilecek. Duyuru hakkında yorum yapan CEO Xianlong Wu şunları söyledi:

Urban Tea, kripto para ödemesinin konuşlandırılmasıyla, kripto para birimi uygulama senaryolarını müşterilerin günlük yaşamına getirmeyi planlıyor.

Britanya Virjin Adaları’nda bulunan Urban Tea’nın ana işi, özel çay ürünlerinin dağıtımı ve perakende satışı olarak biliniyor. Hunan’da çeşitli çay ve kahve içecekleri, hafif yemekler ve doğal ürünler kullanılarak hazırlanan çeşitli hamur işleri sunuluyor. Nasdaq listesindeki (MYT) şirket, mevsimlik menüler geliştirmek ve taze yemekler sunmak için kendi Ar-Ge birimini de kurdu.

Urban Tea, Blockchain Teknolojisine ve Cryptocurrency Madenciliğine Başlıyor

Bununla birlikte Çinli şirket, seçeneklerini yalnızca diyet konusunda bilinçli tüketiciler için sağlıklı yiyecekler ve içecekler sunmakla sınırlamıyor. 

Urban Tea Dogecoin ile ödeme kabul etmenin yanında blockchain teknolojisi araştırması ve kripto para birimi madenciliği başlatarak kripto alanında yeni fırsatları keşfetmeye karar verdi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu