HaberlerKripto Para Haberleri

Unocoin Artık Hintlilerin Büyük Markalardan Bitcoin İle Hediye Çeki Almasına İzin Veriyor

Bu yeni hizmetin, Hindistan'da türünün ilk örneği olarak belirtildi.

Hindistan merkezli kripto para borsası Unocoin, kullanıcılarının Bitcoin ile büyük markalardan hediye çekleri satın almalarını mümkün hale getiriyor.

ABD’de ve diğer ülkelerde çeşitli kripto para ödeme seçenekleri mevcut olsa da, Unocoin’in hizmeti, Hintlilerin Bitcoin’lerini günlük ürün ve hizmetleri satın almak için kullanmalarına izin verecek.

KYC süreçlerini tamamlamış olan kayıtlı Unocoin kullanıcıları, 100 rupi ile 5.000 rupi arasında değişen kuponlar satın alabilecekler. Unocoin CEO’su ve kurucu ortağı Sathvik Vishwanath, ”kuponların değerleri markaya göre değişiklik gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Artık kullanıcılar moda, seyahat, yaşam tarzı, giyim, aksesuar ve otel gibi segmentlerdeki markalar için kupon satın alabilecekler.

Öne çıkan bazı markalar arasında Domino’s Pizza, ilaç ve sağlık şirketi Himalaya, online seyahat acentesi Yatra.com, mücevher markası Joyalukkas, Baskin-Robbins dondurma, mutfak aletleri markası Prestige ve Hint kafe zinciri Café Coffee Day yer alıyor.

Uygun Unocoin kullanıcıları bir web sitesine veya uygulamaya giriş yapabilir, satın almak istedikleri kuponun değerini seçebilir ve Bitcoin fiyatını ödeyebilir. Kullanıcılar, kuponları satıcıların web sitelerinde veya fiziksel mağazalarda kullanabilecekler.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu