Bitcoin HaberleriHaberler

Ünlü Milyarderler Bitcoin’e Yatırım Yapmak Hakkında Ne Düşünüyor?

Bitcoin son zamanların en çok tartışılan konularından biri haline geldi. Bununla birlikte, BTC her zaman büyük bir kitleyi kendine çekmiştir. Gwyneth Paltrow’dan Snoop Dogg’a kadar pek çok ünlünün bu kripto para birimine ilgi duyduğu bilinen bir gerçek.

[affiliate_news2 id=”4052″]

Hala büyük ölçüde değişken olmasına rağmen, BTC kripto para birimi bazı ünlü milyarderler arasında son derece popüler hale geldi. Aşağıda ünlü milyarderlerin Bitcoin hakkındaki düşüncelerine göz atabilirsiniz.

Elon Musk

Yakın zamanda, Elon Musk, Bitcoin’in büyük ölçüde cazip olduğuna dair bir tweet attı. Ünlü bir girişimci ve kripto para savunucusu olan Michael Saylor, Musk’a Tesla’nın bilançosunu dolar yerine Bitcoine dönüştürmesini tavsiye etti. Yanıt olarak Musk, bu kadar büyük işlemlerin gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini sordu. Tesla CEO’su BTC konusunda her zaman karşık görüşlere sahip olmaya devam etti. Ünlü milyarderin odak noktası her zaman Dogecoin oldu.

Winklevoss Kardeşler

Harvard mezunu ikizler Typer ve Cameron Winklevoss, 2017’de ilk Bitcoin milyarderleri oldular. Bu kardeşler Zuckerberg’e Facebook’un kuruluşu konusunda meydan okumalarıyla tanınıyorlar. Ne yazık ki, Bitcoin 2018’de bir düşüş yaşadığında yaklaşık 600 milyon dolar kaybettiler. Bununla birlikte, Kasım 2020’de, Bitcoin kazançları 10 haneli sayılara yükseldiği için ikizler bir kez daha milyarder oldular. Kardeşler, yakında Bitcoin’in değerinin 30 kat artacağını tahmin ediyor.

Mark Cuban

Bitcoin söz konusu olduğunda, Cuban’ın en iyi hislere sahip olduğu bilinmiyor. Aslında, Aralık 2019’da kripto para biriminin güvenilir bir para birimi olma şansı olmadığını açıklamıştı. Forbes ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda bu görüşünü sürdürdü.

Mike Novogratz

Novogratz’ın büyük bir Bitcoin destekçisi olduğu bir sır değil. Game of Thrones yıldızı Maisie Williams’a Bitcoin’e yatırım yapmayı düşünmesini bile tavsiye etti. Yakın zamanda gerçekleştirilen bir Real Vision röportajına göre Novogratz, pandemi yılının kripto para birimi devriminde ezber bozan bir yıl olduğunu söyledi. 2020’nin korkunç bir yıl olmasına ve birçok insanın hayatını kaybetmesine rağmen, kripto para biriminin mükemmelleştiği dönem olarak görüleceğine inanıyor.

Sam Zell

Sam Zell, son zamanlarda kripto para birimi hakkındaki görüşlerinin ne olduğu sorulan büyük bir yatırımcı ve emlak patronu. Zell, kripto para birimini tamamen göz ardı etmese de, görüşlerinden emin değil. Kripto para birimi dünyanın finansal sorunlarının cevaplarından biri olsa da, buna odaklanmak için doğru zaman olmadığını düşünüyor. Kripto para biriminin şu anda, fikirlerine yeterince inanmadığı için ilişkilendirilmek istemeyeceği kişiler tarafından doldurulduğuna inanıyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu