HaberlerKripto Para Haberleri

Ünlü Milyarder Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Katılacağı ”The B Word” Konferansı İçin Geri Sayım Başladı!

Elon Musk ve Jack Dorsey'in, kripto paranın geleceğini tartışacakları konferans yarın gerçekleşecek.

Milyonlarca kripto para destekçisi yarın gerçekleşecek olan ”The B Word” konferansına kilitlenmiş durumda. Yaşadığı hızlı yükselişin ardından keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin için kritik geri sayım başladı.

Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter kurucularından Jack Dorsey‘in yer alacağı konferansın, piyasanın seyrini değiştireceği düşünülüyor.

[affiliate_news2 id=”4136″]

Ünlü milyarder Musk, kripto paralara ilgisi ile bilinen Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ve ARK Invest’ten Cathie Wood yarın gerçekleşecek olan The B-Word konferansında Bitcoin (BTC) ile ilgili canlı yayın etkinliğine katılacak.

Elon Musk, paylaşımları ile kripto paraların yükseliş ve inişlerinde önemli rol oynamasıyla biliniyor. Ünlü milyarderin Çarşamba günü katılacağı konferansta önemli paylaşımlar yapması bekleniyor.

Konferansta söyleyecekleri potansiyel olarak Bitcoin grafiklerinde bir yükseliş hareketine ya da tam tersi bir düşüşe yol açabilir.

Twitter’da Şakalaştılar!

Tesla’nın kurucusu Elon Musk’la Jack Dorsey, katılacakları konferans öncesi Twitter üzerinden karşılıklı paylaşımlarla şakalaştılar.

Elon Musk, Jack Dorsey ve Cathie Wood ile birlikte ünlü rock müzik grubu Europe’un “The Final Countdown” (Son geri sayım) şarkısını söyleyeceklerini Tweet’ledi.

Twitter CEO’su Jack Dorsey’de Musk’a peruk ödünç alabilir miyim? diye sordu. Bunun üzerine Musk, kendisinde çok fazla peruk olduğunu söyledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu