Bitcoin Haberleri

Ünlü Analist Kaleo: ”Bitcoin bu hafta 60.000 Dolar seviyesini aşabilir”

Kripto para uzmanı Kaleo Bitcoin'in yükselmeye hazır olduğunu, iki büyük altcoinin ise patlamaya hazır bulunduğunu dile getirdi.

Popüler kripto para uzmanlarından Kaleo: ”Bitcoin bu hafta 60.000 Dolar seviyesini aşabilir” söylemlerinde bulundu. Ünlü analist yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in son zamanlarda ki titrek fiyatına rağmen, bu hafta sonu 60.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasını beklediğini dile getiriyor.

Bitcoin bu hafta 60.000 Dolar seviyesini aşabilir

BTC’den büyük bir yükseliş eğilimi bekleyen Kaleo yaptığı açıklama da şunları söyledi:

”Yakında başka bir sıçrama bekliyorum. Pazar günkü CME açığı için BTC bu hafta sonu 60.000 $ üstüne yükselmeye devam ederse gerçekten hiç şaşırmam. “

Kaynak: Kaleo

Kaleo’nun paylaştığı grafikler Bitcoin kripto para biriminin bu hafta sonunda 67.000 $ ‘a ulaştığını gösteriyor.

Kaynak: Kaleo

Kaleo ”Bitcoin bu hafta 60.000 Dolar seviyesini aşabilir” açıklamasından sonra altcoinlere de değindi. Paylaşımlarında, LUNA’nın BTC’e karşı yükseliş eğilimi gösterdiğini ve LUNA / BTC paritesinde düşüşten alım yaptığını da belirtti. Analistin parite hakkında ki açıklamaları ise şu şekilde:

“Düşüşten almak karlı oldu, bu yüzden bunu bir giriş fırsatı olarak görüyorum. “

Kaleo, LUNA’nın önümüzdeki 2-3 gün içinde BTC’ye kıyasla yaklaşık % 40 artarak 0.00029 olan mevcut değerinden 0.0004’e çıkacağına inanıyor.

Kaynak: Kaleo

Analist aynı zamanda LUNA / USD paritesinin yükseleceğini, paritenin büyük olasılıkla yenilenmiş bir birikim aşamasında olduğunu belirtti ve şunları ekledi:

“Tutuyorum. Çok yakın bir zamanda önemli birikim görüyorum. Sabır kazanır. “

Ünlü kriptopara uzmanı, LUNA’nın yakın bir zamanda 16.75 $ ‘lık mevcut değerinden yaklaşık% 20 kazanç elde edebileceğini dile getiriyor.

Kaynak: Kaleo

Kaleo bunun yanında, PancakeSwap için 38.31 $ ‘lık bir fiyattan yakın vadede % 30’un üzerine bir sıçrama yaşanmasının muhtemel olduğunu tweetledi ve ”50 ABD doları yakında” ifadelerini kullandı. BTC’e ek olarak Ethereum kripto para birimi de bu haftanın favorileri arasında. Bitcoin ve altcoinlerde ki yükseliş trendi tekrar başlayacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu