Bitcoin HaberleriHaberler

Ukrayna Halk Radyosu Bitcoin Üzerine Podcast Başlattı

Kamu radyosu kısa süre önce Podcast dünyasına girdi. Ukrayna halk radyosu Bitcoin ile podcast başlatarak tüm dikkatleri üzerine topladı.

Ukrayna Halk Radyosu Bitcoin ile harika bir podcast başlattı. Kamu radyosu kitlesini genişletmek ve çeşitlendirmek amacıyla kısa bir süre önce piyasaya giriş yaptı.

Dinleyiciler, çeşitli konular ve türler arasından seçim yapmaya davet edildi. Kişisel finans yönetimi ve finansal okuryazarlığa adanmış bir podcast, Bitcoin üzerine başladı.

Ukrayna Halk Radyosu Bitcoin İle Başlangıç Yaptı

Ukrayna Ulusal Kamu Yayın Şirketi (NSTU), radyo istasyonları, Ukrayna Radyosu, Radyo Kultura ve Radyo Promin programlarını daha iyi tanıtmak için birkaç podcast başlattı. 

Bunun yanında izleyicilerine, belgeseller ve ilginç konuklarla sohbetler gibi yeni projeler de dahil olmak üzere özel içeriklere uygun bir formatta sunmayı umuyor.

NSTU’nun radyo programlarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dmytro Khorkin, şunları söyledi:

NSTU radyo istasyonlarında ki podcastler, dijital platformlar üzerinden izleyiciye ulaşmak için ek bir fırsattır. Dijital Platformlar Departmanı ile işbirliği içinde oluşturulur ve başlatılır.

Podcast’ler Soundcloud, Google Podcasts, Apple Podcasts ve Anchor’da çevrimiçi olarak bulunuyor. Programlar, Çernobil felaketi ve 90’lardaki krizle ilgili tarihi sesli belgesellerden modern Ukrayna’daki yaygın yolsuzluk ve hakların siyasi mücadeleleri gibi çağdaş zorluklar üzerine işleniyor.

Ukrayna Halk Radyosu Bitcoin içeriklerine ek olarak stüdyo içi tartışmalara kadar her şeyi üreten çeşitli sosyal, ekonomik ve politik konuları ele alıyor. 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu