HaberlerKripto Para Haberleri

Twitter’ın NFT Koleksiyonu 5 Milyon Doların Üzerinde İşlem Hacmi Yarattı

Twitter'ın NFT açılış koleksiyonu, OpenSea'de 5.3 milyon dolar işlem hacmi yarattı.

OpenSea’ye göre, Twitter tarafından yayınlanan bir NFT’nin taban fiyatı şu anda 90 ETH’de ve an itibariyle yaklaşık 281.000 dolar değerinde

Twitter’ın NFT koleksiyonunun değeri Axie Infinity ve CryptoPunks gibi NFT projelerinden çok daha düşük olsa da, yine de önemli miktarda işlem hacmi yaratıyor denilebilir

NFT’ler veya değiştirilemeyen tokenler, resimlerden videolara kadar her tür dosyayı temsil edebilen blok zinciri tabanlı belirteçlerdir.

140 NFT’den oluşan Twitter koleksiyonu söz konusu olduğunda, tüm tokenler, sosyal medya platformuyla farklı şekillerde kısa GIF’leri kapsıyor.

Bunlara, platformun markasının bazı yönleriyle etkileşime giren animasyonlar ve karakterler de dahildir. Koleksiyon, her bir varyasyon için 20 token bulunan yedi farklı tasarıma sahip.

Twitter, NFT’lere dair büyük bir çekiliş yapmıştı. Şirket çekilişteki ana Tweet’ine yanıt veren 140 kullanıcıyı özenle seçti. Kısa bir süre sonra kazananlar , yeni dijital varlıklarından maksimum değeri elde etme hedefiyle bir organizasyon oluşturmak için bir araya geldi .

Grup kurulduktan beri, bu NFT’lerin taban fiyatı OpenSea’da 90 ETH’ye (281.000 Dolar) yükseldi. Ancak en son satışlar 42 ila 69 ETH aralığında (131.500 ila 216.000 dolar) oldu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu