Altcoin Haberleri

Türklerin Tuttuğu 2 Altcoin’den Önemli Haber: Fiyatlar Fırladı!

Türkiye’de dikkat çeken iki altcoin projesinden kıymetli haberler geldi. The Sandbox’ın metaverse projesinde LAND satışları başladı. Başka yandan Holochain’de (HOLO), beta sürümü için testlere başlanıldığı duyuruldu. İşte detaylar…

Popüler altcoin SAND için yeni açıklamalar: LAND satışı duyuruldu

Animoca Brands’in bir yan kuruluşu ve merkezi olmayan önde gelen bir metaverse platformu olan Sandbox, Salı günü 1.900’den fazla sanal LAND parselinin satışını duyurdu. The Sandbox, kullanıcıların oyun içi varlıklara NFT olarak sahip olabileceği ve LAND varlıklarını OpenSea üzere pazar yerlerinde alıp satabileceği, Roblox ve Minecraft’a misal, Ethereum tabanlı bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur.

Şirket, The Sandbox’ın metaverse’ünün bugüne kadar satılan 100.000 LAND’ın ortalama fiyatına nazaran bedeli 1 milyar doların üzerinde olan 166.464 LAND içerdiğini söyledi. Satış, 24 Kasım 2022’den başlayarak üç kademede yapılacak ve 2023’ün başlarına kadar sürecek. Birinci basamak olan California Dreamin’, oyun hayranlarına FaZe World ile birlikte inşa etme talihi veriyor. Ayrıyeten Playboy ve The Marathon City’ye de konut sahipliği yapacak.

İkinci etap olan The Galleria, 1 Aralık’ta başlayacak. Galleria, LAND sahiplerinin TIME Square’de yahut Paris Hilton ile komşularda sanal gayrimenkul geliştiricileri olabileceği, moda, medya ve konaklama markaları etrafında inşa edilmiş bir mahalle. Galleria mahallesi ayrıyeten Cipriani ve L’Officiel’e de mesken sahipliği yapacak. Akabinde, 2023’ün başlarında Voxel Madness satışa çıkacak.

SAND fiyatı yükseldi

Satışın her etabı hem standart hem de premium LAND’ları içerecektir. Büyük markaların mahallelerinde bulunan Premium LAND’lar daha azdır ve bu markaların hayranları için özel premium dijital koleksiyon öğeleriyle birlikte gelir. Premium LAND’ler birebir vakitte staking mükafatlarını artırır ve sahiplerinin koleksiyonlarını Game Maker’da eşsiz tecrübeler oluşturmak için kullanmalarına imkan tanır. Direkt OpenSea’de müzayedeye çıkarılan daha büyük özel satışlar da olacak.

Şirket, LAND’a adil erişim sağlamak için yaklaşan satışın yeni bir çekiliş sistemi aracılığıyla gerçekleştirileceğini söyledi. İştirakçilerin çekilişe katılabilmeleri için cüzdanlarında en az 1.011 SAND token olması gerekmektedir. SAND, bu sabah LAND satışı duyurulmadan evvel 0,5271 dolardan süreç görüyordu. Gün içinde 0.5703 dolara kadar yükseldi.

Holochain (HOT) için beta sürüm açıklaması

Diğer yandan Holochain için değerli bir duyuru yapıldı. Daha çok merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) oluşturmaları için tercih edilen Holochain’de beta sürüm için testler başladı. Holochain beta sürümü için 15 Aralık tarihine işaret edildi. HOT, kelam konusu gelişmenin akabinde 0.0014 dolardan 0.0017 dolara kadar yükseldi.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu