Faydalı BilgilerHaberler

TrueFeedBack Nedir?

TrueFeedBack projesine ait detaylara bir göz atın.

TrueFeedBack Nedir?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren TrueFeedBack, blockchain tabanlı görev, anket ve ödül platformudur. Proje, kısa zamanda büyük ilgi görerek kullanıcı kitlesini bir hayli büyütmüş durumda. Platform, sınırların ötesinde bir hizmet anlayışına sahip. Geniş bir hayal dünyasına sahipseniz TrueFeedBack tam size göre diyebiliriz.

Amacı

Projenin amacı, yapılan görev, anket ve ödüller ile hem görev verenlerin hem de kullanıcıların memnuniyet düzeyini arttırmaktır. Anket, görev ve ödüller ile hızlı geri dönüşler alınabilmesi mümkün. En güzel yanı ise kullanışlı bir mobil uygulamaya sahip olması denilebilir. TrueFeedBack’i emsallerinden ayıran belirgin özellikler bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise anket veya ödül programına katılanların anonim kalmasıdır. Platformda kullanıcı gizliliği her zaman ön planda tutuluyor.

Özellikleri

TrueFeedBack, kullanıcılardan herhangi bir evrak talebinde bulunmaz. Yalnızca e-mail bilgisi yeterli oluyor. Bunun nedeni de parolanın kaybedilmesi gibi durumlara karşı kullanıcıların mağduriyet yaşamaması içindir. Vermiş olduğunuz e-posta bilgileri kesinlikle 3. Şahıs kişi ya da kurumlar ile paylaşılmaz. Şirket bu konuda son derece hassas davranıyor.

Bildiğiniz gibi çağımızda verilerin önemi oldukça büyüktür. Verilerden geçmiş ve gelecek bilgilere ulaşmak mümkün hale geliyor. İşte TrueFeedBack tam da bu noktada devreye giriyor ve doğru veriye erişmek için en etkili platform olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcı Deneyimi

TrueFeedBack platformu müşterilerine sağlıklı sonuçlar vermek için çeşitli önlemler almaktadır. Neredeyse tüm anket veya ödül platformlarında olduğu gibi bir kullanıcı farklı hesaplar oluşturarak bir anket veya ödül programına birden fazla kez erişim sağlayabiliyor.

Ancak TrueFeedBack’de kayıt olunan bilgilerle cihaz ID bilgileri birleştiriliyor. Uygulama silinse, bile, cihaz ID’si sabit kaldığı için uygulamaya tekrar kayıt olunma talebi oluşturulduğunda, ilk oluşturulan hesapla platforma giriş yapılması talep ediliyor ve kullanıcıların yeni hesap açma durumunu ortadan kalkmış oluyor. Bu gibi önlemler sayesinde TrueFeedBack platformu müşterileri daha sağlıklı ve daha geniş bir kitleye hitap etmiş oluyorlar.

Ödül Programı

Ödül bölümündeki hedefler gerçek hayatta gerçekleştirilmesi gereken görevlerden meydana geliyor. Program müşterinin talepleri doğrultusunda farklı görev çeşitlerine evrilebiliyor. Örnek verecek olursak; müşteriler kullanıcılardan fotoğraf, video veya istekleri doğrultusunda ayrıntı talep edebiliyor.

Ödül kısmını özetleyecek olursak; kullanıcı programda görev oluşturan kurumun taleplerini görebiliyor ve eğer onay verirse belirtilen süre içinde kendisinden istenilenleri yapıyor. Örnegin, bir hamburger şirketinin yerleşim düzenini, tuvaletlerini vb. yerleri denetlemesi ve soruları cevaplaması istenebilir. Kısa bir örnek daha vermek gerekirse, kullanıcıdan Rent a Car firmasının şubesine gitmesi, bir araç hakkında bilgi alması ve sonrasında ise geri bildirimlerde bulunması talep edilebilir.

Dilerseniz uygulamayı BURADAN indirip kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu