HaberlerKripto Para Haberleri

Baltimore Orioles’ten Trey Mancini, Hayır Kurumu İçin NFT Müzayedesi Başlatmayı Planlıyor

Trey Mancini, tüm geliri hayır kurumuna gidecek şekilde kendi NFT müzayedesini başlatmaya hazırlanıyor.

Trey Mancini, NFT koleksiyonunu Ureeqa platformunda piyasaya sürecek . Mancini, 12 Temmuz Pazartesi günü Major League Baseball etkinliklerine katılmak için Denver’s Coors sahasında olacak.

NFT satışları açık artırmaya çıkacak ve Trey Mancini Vakfı’na katkı sağlaması planlanıyor. Vakıf, kolon kanseri farkındalığına odaklanıyor.

Mancini şu anda hastalıkla ilgili kendi deneyimlerinden dolayı kanser farkındalığını savunuyor. Mancini, evre 3 kolon kanseri için kemoterapi görmesi nedeniyle 2020 MLB sezonunu kaçırdı.

Mancini açıklamalarında “NFT’ler ile yaptığım ilk deneyim, ama kalbime yakın ve değerli olan bu adım benim için son derece önemli.” ifadelerini kullandı.

[affiliate_news2 id=”3840″]

NFT müzayedesi 48 saat sürecek ve kazanan, Mancini tarafından Home Run Derbisinde kullanılan sopayı ve oyuncudan imzalı kramponları alacak.

Mancini’nin NFT ve kripto alanına girmesi, endüstri için aslında ilk değil. Yakın zamanda Candy Digital, Beyzbol Ligi (MLB) ile NFT’ler üretmek için bir anlaşma yaptığını duyurdu.

Belki de şu ana kadar sektördeki en büyük anlaşma , MLB ve kripto para borsası FTX ile yapılan son ortaklıktır. Anlaşma, ilk küresel spor ligi – kripto para borsası ortaklığı oldu.

FTX CEO’su Sam Bankman Fried, ortaklık hakkında açıklama yaptı ve “ FTX’in Amerika’nın ulusal eğlencesinin tarihi ve geleneği ile ilişkilendirilen ilk kripto para borsası olmak bir onur” dedi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu