HaberlerKripto Para Haberleri

TIME Dergisi Cool Cats NFT Projesi ile Ortaklık Yapacak

TIME Başkanı Keith A. Grossman, dergi ve Cool Cats arasındaki işbirliğini duyurdu.

Ethereum tabanlı NFT projesi Cool Cats, ikonik haber dergisi TIME ile bir ortaklık kurduklarını duyurdu. Proje ekibinin paylaştığı bir yazıya göre Cool Cats işbirliği TIME başkanı Keith A. Grossman‘ın önerisi üzerine ortaya çıktı.

Cool Cats’in büyük bir destekçisi olan Bay Grossman, kedilerin “TIME’ın DNA’sında” olduğunu tweetledi . Gönderisine, TIME’ın 7 Aralık 1981 tarihli sayısından bir kedinin yüzünün işlenmiş olduğu bir kapakla eşlik etti.

Grossman ayrıca Cool Cats topluluğunun pozitifliğinin ve iyimserliğinin, işbirliğinin en önemli nedenleri arasında olduğunu belirtti.

Yetkililer iş birliği hakkında “TIME ön kapağını sergileyen bir şey yaratmamız gerekiyordu” diye yazdılar. “Bunu yapmanın en iyi yolunun dört kurucu Cats ile yapmaktan geçtiğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandılar.

Ortaklık ile TIME dergisi okuyan kedileri içeren dört farklı dijital sanat eseri ortaya çıkarıldı. Gönderide, Cool Cats‘in kurucu başına 100 olmak üzere toplam 400 sanat eseri bastığı belirtildi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu