Bitcoin HaberleriHaberler

Draper Fisher Jurvetson’ın kurucusu Tim Draper, Bitcoin’in 250.000 Dolar’a Ulaşmasını Bekleniyor

Tim Draper, Bitcoin'in 2022'de veya 2023'ün başlarında 250.000 Dolar'a ulaşacağı konusunda ısrar ediyor.

Draper, 2018’in başlarında cesurca Bitcoin fiyatının 2022 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağını öngördükten sonra gündeme oturdu. Ünlü yönetici, o zamandan beri iyimser bakış açısını sürdürüyor.

Diğerlerinin yanı sıra Twitter, Tesla, Skype, Hotmail, Coinbase gibi başarılı şirketlere yatırım yapan Draper, Benzinga ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in muazzam popülerliğinin artan benimsenme hedefine ulaşacağını açıkladı. Tecrübeli yatırımcı diyor ki:

“Evet, tahminimin arkasındayım. 2022’nin sonu veya 2023’ün başına kadar Bitcoin 250 bin dolara ulaşacak. Birçok iniş ve çıkış yaşadık ve bunlara devam edeceğiz, ancak küresel, güvenilir, merkezi olmayan, sürtünmesiz, açık, şeffaf Bitcoin, giderek daha popüler hale gelecek.”

BTC’nin gelecek yılın sonuna kadar 250.000 dolar seviyesini yakalaması için, yaklaşık %800 değer kazanması gerekecek. Şu anda, BTC 31.668.02 dolardan el değiştiriyor.

‘Bitcoin Özgürlük ve Güveni Temsil Ediyor’

Draper için Bitcoin, özgürlük ve güvenin bir temsilidir. Draper Fisher Jurvetson’ın kurucusu dünyanın dört bir yanındaki birçok insanın, amiral gemisi kripto para birimi etrafında oluşturulabilecek ekonomilerden zaten faydalandığını söyledi.

[affiliate_news2 id=”4061″]

Ek olarak Amerika Birleşik Devletleriyle ilgili, Bitcoin boğasının, hükümet ve Federal Rezerv tarafından benzeri görülmemiş dolar baskısı devam ettiği sürece BTC’nin enflasyona karşı modern bir koruma olarak kalacağından şüphesi olmadığını dile getirdi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu