HaberlerKripto Para Haberleri

BitMEX, KYC Uyumluluk İhlali İçin 100 Milyon ABD Doları Ödüyor

Kripto borsası ve türev ticaret platformu Bitmex, yaklaşık bir yıl süren soruşturmanın ardından 100 milyon ABD Doları kadar ödeme yapmayı kabul etti.

Şirketin blog gönderisine göre, kripto borsası ve türev ticaret platformu Bitmex, yaklaşık bir yıl süren soruşturmanın ardından ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ve Mali Suçları Uygulama Ağı tarafından getirilen suçlamaları çözmek adına 100 milyon ABD Doları kadar ödeme yapmayı kabul etti .

BitMEX’in CEO’su Alex Höptner, yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Bu konuları geride bıraktığımız için mutluyuz ve işimizin büyümesini ve dönüşümünü sağlamak bizim için oldukça önemli”

BitMEX , suçlamalar getirilmeden önce bir süredir soruşturma altında olduğunu biliyordu . Şirket kurucularından Arhur Hayes 2019’daki Asya Blockchain Zirvesi‘nde konuştu ve şirketin merkezini Seyşeller’de kurma kararını savundu.

Hayes konu hakkında şunları söyledi:

“Seyşeller bizim işlerimizi yapan şirketler için dostane bir ortam ve aslında hükümette harika bağlantılarımız var.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu