Three Arrows Capital’den Su Zhu Ethereum’dan Vazgeçti

Three Arrows Capital’den Su Zhu Ethereum’dan Vazgeçti

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, Ethereum’u ve topluluğunu sert bir tweet ile azarladı.

Kripto para milyarderi, ikinci en büyük kripto para birimini kesin olarak terk ettiğini iddia ediyor. Zhu, Ethereum blok zincirindeki fahiş ücretler ve topluluk içindeki en etkili seslerin bazılarının bu sorunu çözme konusundaki isteksizliği ile ilgileniyor.

Son 24 saat içinde Zhu, Ether’i eleştiren çeşitli tweet’leri de retweetledi. Bugün erken saatlerde, Three Arrows Capital ile ilişkili bir Ethereum adresi, FTX borsasına yaklaşık 77 milyon dolar değerinde ETH gönderdi.

Kasım ayının başlarında, Three Arrows Capital (3AC), amacı “Ethereum killer” Avalanche’ın gelişimini teşvik etmek olan Blizzard fonunun yatırımcılarından biri olarak ilan edildi.

Bunun yanında AVAX fiyatı 138 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Solana, Cardano ve Binance Smart Chain ile birlikte Avalanche, Ethereum’un blok zincirinin yaygın olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engel olmaya devam eden yüksek ücretlerinden yararlandı.

Liseden sınıf arkadaşı Kyle Davies ile birlikte 3AC’ye başlayan Zhu, dünyanın en büyük kripto para sahipleri arasında yer alıyor.