Three Arrows Capital CEO’su Ethereum’u Terk Etmeye Yönelik Yorumlarında Geri Adım Attı

Three Arrows Capital CEO’su Ethereum’u Terk Etmeye Yönelik Yorumlarında Geri Adım Attı

Riskten korunma fonu Three Arrows Capital (3AC) CEO’su ve kurucusu Zhu Su, açıklamada U dönüşü yapmadan önce “geçmişte desteklemesine rağmen Ethereum’u terk ettiğini” tweetlemişti.

Yönetici,  yaklaşık yedi saat sonra başka bir tweet’te özür diledi ve orijinal ifadesini “yumuşatmak” istediğini ve terk etmenin yanlış bir kelime olduğunu açıkladı.

Başarılı CEO “Eth’i L2’de ölçeklendirmek için çalışan harika ekipler var. Eth1x yol haritasını görmeyi tercih ederdim. Ayrıca yükseltmelerde sahiplerinin refahı yerine kullanıcılara odaklanmayı tercih ederdim” diye yazdı:

“Çözümün ne olduğunu bilmiyorum. Ancak milyonlarca yeni kullanıcının geldiğini biliyorum, diğer ekosistemlere gittikleri için utanmamalılar. Geliştiriciler de onları geliştirdikleri için utanmamalı.”

İkinci katman çözümleri, Ethereum’u ölçeklendirmeye yardımcı olmak ve ağın yüksek ücretlerini Mainnet veya katman 1 dışındaki işlemleri gerçekleştirerek çözmeye yardımcı olmak için tasarlandı.

Kasım ayının başlarında, Three Arrows Capital, Ethereum rakibi Avalanche’ın ( AVAX ) gelişimini teşvik etmek için bir fon olan Blizzard’da yatırımcı olarak ilan edildi .

İlk tweet’in ardından AVAX, Dogecoin’i ( DOGE ) piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para konumundan çıkardı ve 30.32 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. O zamandan beri 29.3 milyar dolara düştü.