Three Arrows Capital CEO Bitcoin’in İki Aydan Kısa Bir Süre İçinde 88 Bin Dolara Yükselmesini Bekliyor

Three Arrows Capital CEO Bitcoin’in İki Aydan Kısa Bir Süre İçinde 88 Bin Dolara Yükselmesini Bekliyor

Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, 88.888 dolarlık son derece kesin Bitcoin fiyat hedefini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Zhu, piyasa değeri açısından en büyük kripto para biriminin bundan iki aydan daha kısa bir süre içinde yukarıda belirtilen hedefe ulaşabileceğini iddia ediyor.

Bu paylaşım, kurucu ortak Kyle Davies‘in Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinde “süper döngü” yapmak istiyormuş gibi göründüğünü tweetlemesinden sonra geldi.

21 Ağustos’ta Bitcoin, Bitstamp borsasında üç ayın en yüksek seviyesi olan 49.830 Dolar’a ulaştı ve boğalar şimdi sürücü koltuğuna geri döndü.

Zhu, UpOnly ile Şubat ayı sonlarında yaptığı bir röportajda, uzun vadeli fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, Bitcoin’in önde gelen değer deposu olarak altının pazar payını kırması halinde gelecekte 2,5 milyon dolara ulaşmasının “kesinlikle mümkün” olacağını söyledi.

Zhu, 2012 yılında eski lise sınıf arkadaşı Davies ile birlikte dairelerinde Three Arrows Capital’ı başlattı. Başlangıçta gelişmekte olan piyasalarla çalıştıktan sonra, hedge fonu odağını kriptoya çevirdi ve kurucularını milyarderlere dönüştürdü.