HaberlerKripto Para Haberleri

Thorchain Saldırıya Uğradığını Duyurdu!

Hırsızlığın boyutları 7.6 ile 25.1 milyon dolar arasında değişiyor.

Thorchain, protokolü saldırıya uğradı ve milyonlarca dijital varlık çalındı. Topluluğun Telegram grubundaki yöneticiler, başlangıçta protokolün kaybını yaklaşık 13.000 ETH (25.1 milyon Dolar) olarak belirlediler.

Daha sonra Twitter’a giderek bu saldırının şiddetini 7.6 milyon dolar olarak ifade ettiler. Sosyal medya hesaplarının aynı kişiler tarafından işletilip işletilmediği ise henüz netlik kazanmadı.

Ağ yöneticileri, topluluğun Telegram grubunda, “Saldırganın fonların iadesini tartışmak için ekiple iletişime geçmesini rica ediyoruz.” dedi.

[affiliate_news2 id=”3983″]

Kullanıcıların fonlarının sorun düzeltildiğinde ve ağ devam ettirildiğinde kullanılabilir olacağını söylendi. Bu arada yöneticiler, “Ağ durduruldu” açıklamasında bulundu.

Thorchain, bir aracı kullanmadan farklı blok zincirlerinde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıklarının ticareti yapmak için kullanılan bir protokoldür.

Bunu, her ticarette yerel Token’ı RUNE’yi dahil ederek yapar. Örneğin, Bitcoin’den Ethereum’a geçmek için BTC’yi RUNE ile ve ardından RUNE’u ETH ile değiştirirsiniz.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu