HaberlerKripto Para Haberleri

THORChain Bir Haftada İkinci Kez Saldırıya Uğradı

Merkezi olmayan borsa (DEX) THORChain, bir hafta içinde ikinci kez saldırıya uğradı.

THORChain, bir kredi saldırısında tam 5 milyon dolar zarara uğratılmıştı. Borsa, bundan bir hafta sonra Twitter sayfasında tekrar saldırı uyarısı yayınladı .

Bu seferki saldırıda zararın 8 milyon dolar olduğunu ve saldırganların % 10 ödül isteyen beyaz şapkalı hacker olduklarını belirtti:

“THORChain, yaklaşık 8 milyon dolarlık sofistike bir saldırı yaşadı. Bilgisayar korsanı, görünüşe göre beyaz şapkalı bir hacker ve kasıtlı olarak etkilerini sınırladı. ”

Beyaz Şapkalı Hacker

THORChain, saldırgana ulaşırsa talep edilen ödülün verileceğini ve bunu yapmaya teşvik edilmesi gerektiğini doğruladı:

“Topluluk ve proje için zor bir zaman olacak. Hazinenin karşılaması gereken fonlar var, ancak yavaşlamanın zamanı geldi.”

Kod tamamen denetlenene kadar sistemlerin durdurulacağı belirtildi. THORChain’in Discord kanalından yayınlanan bir ekran görüntüsünde, bilgisayar korsanı, protokole bir ders vermek amacıyla kasıtlı olarak sınırlı hasara uğrattığını iddia ediyor.

[affiliate_news2 id=”4235″]

Hacker ayrıca isteseler Ethereum, Bitcoin, Binance Coin, Lycancoin ve diğer BEP-20 tokenlerini de alabileceklerini iddia etti ve “birden çok kritik sorun” bulunduğunu ekledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu