The Walking Dead NFT’leri, AMC TV Dizisinin Son Sezonunda Hayata Geçiyor

The Walking Dead NFT’leri, AMC TV Dizisinin Son Sezonunda Hayata Geçiyor

Popüler The Walking Dead serisi, The Sandbox ile daha önceki bir işbirliğinin ardından NFT dünyasına tekrar geri dönüyor. Bu sefer, son sezon devam ederken “Zombie Apocalypse” serisine dayanan koleksiyonları AMC üretecek.

AMC, şarkıcı Gloria Estefan ve emekli NFL yıldızı Kurt Warner‘ı kurucu ortaklar olarak kabul eden NFT girişimi Orange Comet‘i, şu anda 11. sezonunun ortasında olan uzun soluklu TV dizisinin tamamına dayanan dijital koleksiyonlar üretmek için görevlendirdi.

The Walking Dead koleksiyonu, 20 Şubat’tan itibaren, birçok NFT’yi son sezona ithafen piyasaya sürecek. NFT’ler, diziden ilham alan 3D animasyonların yanı sıra serinin önde gelen karakterlerini temel alan yaratıcı sanat eserlerini içerecek.


Orange Comet ayrıca, sahiplerine 2022’de gelecekteki NFT düşüşlerine özel erişim sağlayan sınırlı bir “Walker Erişim Kartı” satacak. Geçiş sadece 24 saatlik bir süre içinde mevcut olacak ve firma tam bir yıl boyunca herhangi bir ek geçiş yapmayacak.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: El Salvador, Bitcoin Eğitim Merkezi’ni Faaliyete Geçirdi

The Walking Dead NFT’leri Eluvio’da Basılacak

AMC’nin NFT’leri, Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu olan ancak Ethereum‘un kendi ana ağında NFT varlıklarının basılmasına karşı daha verimli, “çevre dostu” bir alternatif olarak faturalandırılan bir blok zinciri protokolü olan Eluvio‘da basılacak.