The Steve Group Sinema Platformu StevedaCinema, #SinemayaTeslimOl Mottosuyla Sinemaseverlerle Buluştu!

The Steve Group Sinema Platformu StevedaCinema, #SinemayaTeslimOl Mottosuyla Sinemaseverlerle Buluştu!

StevedaCinema, Film ve dizi dünyasındaki tüm güncel haber ve değerlendirmelerin yer alacağı platform; film severlerin bir sonraki seçimlerini kolaylaştıracak!

The Steve Group’un sinema platformu StevedaCinema, stevedacinema.com adresi üzerinden; film ve dizi incelemeleri, vizyon ve platformlardan haberler ve birçok tanıtım yazısı ve listelerle sinemaseverlerle buluştu.

Steve Points sistemiyle interaktif bir platform olan StevedaCinema, Academy başlığı altında Sinema Sözlük ve Soru Bankası’nı da sinemaseverin kullanımına sunuyor.

İnteraktif etkinliklerin ve ödüllerin yer alacağı StevedaCinema platformunda; üyelerle gerçekleşecek film buluşmaları, üniversite iş birlikleri, Steve Kısa Film Yarışması, Köy Köy Sinema gibi birçok proje hayata geçirilerek, sinemaseverlere sinemanın büyüsünü yaşayabileceği fırsatları sunulacak.

StevedaCinema takipçilerine verdiği sözü yerine getirmek adına ilk adımı attı

StevedaCinema’dan Üyelerine Her Ay 100 Bilet Hediye!

Twitter, Instagram ve web sitesi üzerinden faaliyetlerine başlayan StevedaCinema, sinemaseverlere sinemanın büyüsünü yaşayabilecekleri imkanlar yaratmak amacıyla her ay 100 bilet hediye ediyor! Sinema deneyimine herkesin ulaşabilmesi için bir adım atan StevedaCinema‘nın bu ayrıcalığından faydalanmak için yapılması gerekenler;

StevedaCinema Twitter ve Instagram hesabını takip etmek.

Stevedacinema.com adresine üye olmak.

StevedaCinema üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru biçimde tamamlamak.

*StevedaCinema ödül sürecinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Stevedacinema şimdi katılın!

Web sitesi: Stevedacinema.com

Kayıt Ol: Stevedacinema
Twitter: Stevedacinema
Instagram: Stevedacinema