Kripto Para Haberleri

Tether Gold (XAU₮) ve Euro Tether (EUR₮), Huobi Global’de de Piyasaya Sürülüyor!

İlk ve en yaygın kullanılan stablecoin’e güç veren blockchain özellikli platform tether.to’yu yürüten şirket olan Tether Operations Limited, 8 Aralık 2022 tarihinde Huobi Global dijital token borsasında Tether Gold (XAU₮) ve Euro Tether’i (EUR₮) piyasaya sürmeyi planlıyor.

Geçmişi 2013 yılına kadar uzanan Huobi Global, önde gelen bir likidite ve işlem hacmi sağlayıcısı ve ekosistemdeki en eski dijital token borsalarından biri. Huobi Global şu anda borsada 500’den fazla dijital token çeşidine ve 2,6 milyar doların üzerinde bir işlem hacmine sahip.

XAU₮’nun Huobi Global’in borsasında piyasaya sürülmesiyle, Huobi müşterileri artık fiziksel altın mülkiyetini simgeleyen stabilcoine erişim sağlayabilecek. Ayrıca, EUR₮’nin Huobi Global’de piyasaya sürülmesiyle beraber Huobi müşterileri, bugün ekosistemdeki ilk ve yaygın olarak kullanılan stabilcoin’e güç veren şirketin Euro cinsinden sabitleştirilmiş stabilcoin’ine erişim kazanmış bulunuyor.

Tether CTO’su Paolo Ardoino, ‘‘XAU₮ ve EUR₮’yu dünyanın en eski ve önde gelen borsalarından birinde piyasaya sürüyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz’’ dedi. Ardoino sözlerinin devamında; fiziksel altın mülkiyetini temsil eden stabilcoin’e ve ilk, en istikrarlı ve en güvenilir stabilcoin’in arkasındaki şirket tarafından desteklenen Euro’ya sabitlenmiş stabilcoin’e erişim sağlayarak, Huobi Topluluğunun gelişmeye ve büyümeye devam etmeye hazır durumda olacağına inançlarının tam olduğunu ifade etti.

Huobi ayrıca, merkezi olmayan bir borç verme platformu olan Lendhub ve merkezi olmayan, zincirler arası bir ticaret platformu olan MDEX de dahil olmak üzere çeşitli merkezi olmayan finans (DeFi) projelerine ev sahipliği yapıyor.

Önemli Not:

Bu basın açıklaması bir satış teklifi veya USD₮, EUR₮ veya XAU₮ satın alınmasına yönelik bir teklif değildir. Tether Limited ve Tether International Limited, USD₮ ve EUR₮’yi yalnızca tether.to/en/legal adresinde bulunan (işbu basın açıklaması tarihi itibariyle) hizmet şartlarına uygun olarak satacak veya paraya çevirecektir. TG Commodities Limited, gold.tether.to/legal adresinde bulunan satış ve hizmet koşullarına (işbu basın açıklaması tarihi itibariyle) uygun olarak yalnızca XAU₮ satacak veya paraya çevirecektir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu