HaberlerKripto Para Haberleri

Elon Musk, ABD Senatosunun Kriptoda Kazananları ve Kaybedenleri Seçmesi İçin Yanlış Zaman Olduğunu Söyledi

Tesla CEO'su Elon Musk, Coinbase CEO'sunun yeni kripto vergi hükmüne dair eleştirisi hakkında yorum yaptı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD Senatosu’nu kripto endüstrisi hakkında aceleci bir karar verdiği için eleştirdi. Tesla CEO’su Elon Musk da kriptoda kazananları veya kaybedenleri seçmek için yanlış zaman olduğunu söylüyor

En büyük ve halka açık ABD kripto borsası olan Coinbase’in CEO’su, kripto endüstrisinin geleceğini tanımlayabilecek anlardan birine tanık olduğumuzu tweetledi.

Hükümet, Başkan Joe Biden yönetimi tarafından desteklenen kripto vergisi hükmünü ve buna geç bir değişiklik önererek, gelecekte hangi kripto projesinin hayatta kalacağına ve hangilerinin kalmayacağına karar vermeye çalışıyor. Coinbase CEO’su ise şu ifadeyi kullandı:

“Bu felaket.”

Milyarder Elon Musk, hangi kripto projelerinin özgürce çalışmasına izin verilmesi gerektiğine ve hangilerinin geleceğe gitmeyeceğine karar vermek için şimdi yanlış zaman olduğunu söyledi.

Cardano ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson‘da, Senatör Portman’ın yukarıda bahsedilen kripto vergilendirme değişikliğine ağır eleştirilerde bulundu ve kripto endüstrisini tüm farklılıkları ve beğenileri bir kenara bırakarak buna karşı birlikte durmaya çağırdı. Yeni değişikliğin 7 Ağustos Cumartesi günü oylanması bekleniyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu