Finans HaberleriHaberler

Terraform Labs, 23 Şirketten Toplam150 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Terra blok zincirindeki projelere sponsor olan Terra Ekosistem Fonu'na toplam 150 milyon dolarlık yatırım yapılacak.

Güney Koreli şirket Terraform Labs, kripto para alanındaki birkaç büyük firmadan 150 milyon dolar değerinde yatırım fonu sağladı.

Yatırımcı ekibinin Arrington XRP Capital, Pantera Capital, Galaxy Digital ve BlockTower Capital gibi firmaların olduğu belirtildi. Galaxy daha önce Ocak ayında Terra için A Serisi finansman turunu birlikte yönetmişti. Finansmanda 25 milyon dolar yatırım elde edildi.

Yatırıma toplam 23 şirket katıldı. Şirketin almış olduğu bu yatırımlar Terra’nın merkezi olmayan finans ( DeFi ) Ekosistem Fonu’na gidecek .

Terra , 16 Temmuz’da yeni gelişmenin bazı önemli noktalarını detaylandıran bir tweet dizisi yayınladı. İlk etapta sermaye artırma ihtiyacının arkasındaki nedenleri dile getirdi.

[affiliate_news2 id=”4065″]

Tweet’de, “Terra’da düzinelerce projenin başlaması, ekosistemin katlanarak büyümesini etkin bir şekilde desteklemek için sermaye ve kaynak tabanını güçlendirme ihtiyacını doğurdu” ifadeleri kullanıldı.

Yetkililer, yatırımın şirketi bir sonraki aşamalara doğru ilerleteceğini belirttiler. Şirketin hedefinin, spesifik olarak, ana akım benimsemeyi hedefleyen erişilebilir, zincirler arası bir DeFi süper sistemini genişletmek olduğu söylendi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu