Blockchain HaberleriHaberler

Ternio Fintech Blockchain Platformu Artık “UnBanked” Markası Olarak Hizmet Verecek

Popüler küresel fintech blockchain şirketi Ternio, büyük bir değişim geçiriyor.

Fintech şirketi Ternio, artık Unbanked markası olarak hizmetlerine devam edecek. Şirket, farklı kullanıcı tabanlarına daha iyi bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Unbanked, BlockCard dahil olmak üzere kurumsal ve tüketici finansal tekliflerini tek bir çatı altında birleştirmek istiyor. Ternio’nun yeni ismi geleneksel bankacılık kurumlarına olan bağımlılığı azaltma misyonuyla yankılanıyor.

 

Unbanked ek olarak yeni marka altında bir dizi finansal ürün sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni lansmanlardan bir kısmının, 30 Haziran 2021’de satış ve pazarlama kanallarındaki tam teşekküllü tüketici ve kurumsal lansmanıyla aynı zamana denk gelmesi planlanıyor.

Unbanked’ın yeni ürünleri arasında FDIC sigortalı banka hesapları, banka kartları, ödül programları ve çok daha fazlası yer alıyor. Bu ürünlerin BlockCard ile sorunsuz bir şekilde çalışacağı da bildirildi.

Geleneksel ve Kripto Para Finansmanı Arasındaki Uçurum Kapatılacak

Blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan finans, artık pek çok şirket için önemli bir çözüm olarak kabul ediliyor. Unbanked, kolay anlaşılır, kullanıcı dostu finansal araçlar sağlamak için blockchain teknolojisini kullanıyor ve bunu geleneksel bankacılık çözümleriyle birleştiriyor. Şirketin kurucu ortağı Ian Kane Unbanked açıklamasında şunları söyledi:

 “Unbanked’i dünyaya tanıtma konusunda daha heyecanlı olamazdık. Kripto para odaklı finansal hizmetlere olan talep, şirketlerin tek seferde yalnızca bir avuç ihtiyacı karşılayan bir dizi teklif oluşturmasına neden oldu. Unbanked, müşterilerimize kripto paraları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayan ve ücretleri azaltan bir bankacılık deneyimi sunuyor. “

Unbanked markası altında, Ternio’nun Amerika sakinlerine FDIC sigortalı banka hesapları sağlama misyonu, tüm dünya nüfusunu kapsayacak şekilde genişletildi.

Hem dijital hem de fiziksel formattaki banka kartları, Unbanked banka hesabına veya kripto cüzdanlarına bağlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu