Faydalı Bilgiler

Tecra, Kitle Fonlama Platformu Nedir?

Tecra Coin sahipleri artık yeni yatırım ve ticaret fırsatlarından yararlanabilecekler.

Tecra’nın kitle fonlaması platformu, proje finansmanı alanında önemli bir yenilik olma potansiyeline sahip. Tecra Space, geleneksel kitle fonlamasını blockchain çözümleriyle birleştiriyor.

Şirket, çeşitli sektörlerden ve endüstrilerden pazarlanabilir iş fikirlerine sahip proje yaratıcıları için önemli bir platform sağlıyor.

Tecra Kitle Fonlama Platformu
Tecra Kitle Fonlama Platformu

Tecra Space MVP

Mayıs ayının başında Tecra, kitle fonlama platformu Tecra Space’in MVP’sini (Tüm özelliklerin ön izlemesi) resmen başlattığını duyurdu.

Tecra Space fotovoltaik enerji santrallerini kapsıyor. Yani platform temelde fotovoltaik çiftlik projesine odaklanmış durumda.

TecraCoin kripto para birimi ile doğrudan Tecra Space’te SUN Token alarak projeyi destekleyebilirsiniz. Proje hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tecra Uniswap’te

Tecra’nın topluluğuyla paylaşmaktan mutluluk duyduğu bir diğer önemli başarı da TecraCoin’i ilk merkezi olmayan borsa olan Uniswap’te listelenmesidir.

Bu sebeple Tecra, madeni paralarının ERC-20 uyumlu bir versiyonunu yarattı. Tecra’nın kripto para birimi, borsada büyük ilgi görmeye başladı.

Şu anda Uniswap’te 200.000 TecraCoin bulunuyor. Bu sayı giderek artacak, ancak sonuçta 1 milyon tokenle sınırlı olacak.

Yerel TecraCoin’in TCR ERC-20‘ye dönüştürülmesini sağlayan köprü, bu haftanın sonunda Tecra Space platformunda satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu