HaberlerKripto Para Haberleri

TechX Technologies Kripto Para Yatırımlarını Hızlandırdı

Halka Açık Şirket TechX Technologies, Kripto Para Endüstrisinde Önemli Satın Almalar Yapıyor

Genel merkezi Vancouver Kanada’da olan TechX Technologies halka açık bir şirkettir. Şirket, Kanada Menkul Kıymetler Borsası, Frankfurt Borsası ve OTC’de listeleniyor.

TechX Technologies, Mobilum’u 16 Milyon Dolara Satın Aldı

TechX Technologies, Cryptobuddy’nin varlıklarının %100’ünü satın aldı ve Alt Signals olarak yeniden markalaştırdı.

Bu satın alma işleminden kısa bir süre sonra kullanıcıların bir hesap oluşturmadan kripto para birimi satın almaları için oldukça etkili bir platform olan XPort Digital Ltd ile kesin bir anlaşma imzaladı .

TechX, XPort’u 5 milyon Dolar değerinde bir hisse senedi anlaşmasıyla satın aldı. 26 Mayıs Çaşramba günü şirket , kripto endüstrisine fiat altyapısı sağlayan bir fintech şirketi olan Mobilum OU’yu satın aldığını duyurdu .

Mobilum,  işlemlerde günlük 100.000 Dolar ile 250.000 Dolar arasında bir işlem hacmine sahiptir. Mobilum CEO’su Wojtek Kaszycki yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

Mobilum, TechX ile birleşerek, aylık milyonlarca dolarlık işlem gerçekleştirme yeteneği sağlamak için likiditesini artırabilecek

Finansal kuruluşların kripto para ödemelerini desteklemeleri müşterilere daha güvenli ve daha hızlı bir yol sağlıyor. Artık pek çok şirket bu alanda faaliyetlerine başladı.

Önümüzdeki aylarda daha fazla kurumun dijital varlıklar ile ödeme alması bekleniyor. TechX şirketi de kripto para endüstrisindeki yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu