Finans HaberleriHaberler

TaxBit, 130 Milyon Dolarlık B Serisi Finansman Turunun Ardından 1,33 Milyar Dolarlık Değere Ulaştı

TaxBit, 130 milyon dolarlık bir B Serisi Finansman turu duyurdu.

TaxBit, IVP ve Insight Partners liderliğindeki B Serisi finansman turunda 130 milyon dolar elde etti ve 1,3 milyar dolar değere ulaştı.

Vergi ve muhasebe yazılımı sağlayıcısı TaxBit, bugün 130 milyon Dolar’lık bir B Serisi fonlama turunu blog yazısıyla duyurdu.

Şirket, finansmanın toplam değerini 1,33 milyar dolara çıkardığını bildirdi. Tur, IVP tarafından yönetildi ve Insight Partners, 9Yards Capital, Anthony Pompliano, Mardrona Venture Group, Sapphire Ventures ve Tiger Global tarafından katkıda bulunuldu.

Ayrıca aktarılan bilgilere göre IVP’nin Genel Ortağı Tome Loverro, TaxBit Yönetim Kurulu’na katılıyor. PayPal ve Coinbase’in, TaxBit’in eski yatırımcıları arasında olduğunu belirtmekte de fayda var.

TaxBit, fonların “çok kanallı vergi ve muhasebe teklifleri ekosistemini işlettiğini, tüketici ve devlet sektörleri arasında ölçeklendirdiğini” söylüyor.

TaxBit’in ekibi üç katına çıktı ve firmanın Seattle’da bir ofisinin açıldığı söylendi. TaxBit, ekibini daha da büyütmeyi eyalet içinde ve Avrupa’da birden fazla ofis açmayı planladığını söyledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla finans haberi için: Finans Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu