Taraftar Token Platformu Socios, New England Patriots’ın Arkasındaki Yönetim Şirketiyle Anlaşma İmzaladı

Taraftar Token Platformu Socios, New England Patriots’ın Arkasındaki Yönetim Şirketiyle Anlaşma İmzaladı

Spor odaklı bir hayran token platformu olan Socios, iki büyük Amerikan spor takımı New England Patriots ve New England Revolution’ın arkasındaki yönetim şirketi Kraft Sports + Entertainment ile anlaşma imzaladı.

Socios, Nisan ayında Amerikan Ulusal Hokey Ligi (NHL) New Jersey Devils ile bir anlaşma imzalamıştı. 24 Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ile mevcut ortaklıkları olsa da, bu yeni ortaklık, Socios’un Amerika Ulusal Futbol Ligi’ne (NFL) ilk girişini işaret ediyor.

Socios, spor organizasyonlarına taraftar tokenleri, koleksiyonlar ve diğer dijital varlıkları sağlamak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor.

Vatandaşlar, Socios’un mobil uygulamasını, maçlarla ilgili soruları doğru yanıtlayan taraftarları ödüllendirmek için kullanacak.

Bunun yanında Socios eğitim merkezlerinin ana sponsoru olacak ve taraftarlara tahmin anketleri yoluyla ödüller kazanma fırsatı verecek. 

Kraft Sports + Entertainment baş işletme görevlisi Jim Nolan “Socios.com yaratıcılık ile oyuna dahil edebilen yeni teknolojilerin kullanılmasında bir endüstri lideridir,” İfadelerini kullandı.

Konuşmalarının devamında ”Onlarla takım kurmayı, yeni kitlelere ulaşmak için mevcut teknolojileri keşfetmeyi ve ek hayran geliştirmeleri sağlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” Dedi.