Bitcoin HaberleriHaberler

Taleplere Dayanamayan Diş Kliniği Kripto Para Kabul Etmeye Başladı

Ontario, Mississauga'da bir klinik olan Southdown Dental, artan talepler nedeniyle kripto para ödeme hizmetlerini başlattı.

Kanada’daki diş hastaları artık kripto para birimi ile ödeme yapabilecekler. Diş kliniği, düzenli kontrollerden çocuk diş tellerine kadar her türlü işlem için dijital para alacağını söylüyor.

Kanada Diş Kliniği, Artan Talebi Karşılamak İçin Kripto Paraları Kabul Etti

Southdown Dental diş kliniği, kripto paralara karşı olumlu duyguyu ele almak ve talepleri karşılamak için önemli bir adım attı. Yönetim, Kanada’nın tüketici ve hizmet endüstrisinde dijital para kullanımının oldukça fazla arttığına dikkat çekti.

Klinik, bir basın açıklamasında kripto para biriminin kullanıcılara özgürlük sunduğunu, işlem ücretlerini azalttığını ve ödemeleri kolaylaştırdığını belirtti.

Southdown Dental, Kanada’nın en kalabalık eyaleti Ontario’da bulunuyor. Klinik, tam 32 senelik bir geçmişe sahip. En son teknolojileri kullanan ve yenilikleri benimseyen klinik yönetimi şunları söyledi:

Kripto para kullanımındaki artışı gören Southdown Dental, bu hareketin bir parçası olmaktan ve Kanadalıların daha fazla kripto para ödemesi için artan talebini karşılamaktan heyecan duyuyor.

Diş merkezi ayrıca pek çok hastanın daha pahalı prosedürler için tam kapsama sahip olmadığını kabul etti. Klinik, bu öngörülemeyen zamanlarda, nakitlerini banka hesaplarında tutmak ve bunun yerine kripto paraların bir kısmını harcamak isteyebileceklerini söylüyor. 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu