Talecraft, Ortaçağ Temalı NFT Oyun Metaverse’inin Lansmanını Başlattı

Talecraft, Ortaçağ Temalı NFT Oyun Metaverse’inin Lansmanını Başlattı

Blockchain oyun platformu Talecraft, orta çağ temalı NFT oyun Metaverse’inin lansmanını başlattı. Açıklamalara göre kullanıcılar bir ortaçağ oyun ortamını keşfedebilecek ve farklı oyun içi aktiviteler için hazırlanmış NFT’leri kullanabilecekler.

Sürükleyici Macera

TaleCraft, NFT pazarında kullanıcıların önceden üretilmiş kartları ve oyun yayıncılarından NFT’leri basmak yerine kendi seçtikleri kartları üretebilecekleri yeni zeminler sunuyor. Bu, oyunculara serbest piyasa ekonomisi modeline dayalı bir ortaçağ metaverse ekonomisi sağlıyor.

Ekosistem, düşük işlem ücretleri ve hızlı onay süreleri sağlayan yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir mimari olan Avalanche blok zinciri üzerine inşa edildi.

Oyuncular, farklı orta çağ karakterlerini keşfetmek için TaleCraft’tan yararlanabiliyor ve daha yüksek bir değere yeniden satılabilen NFT’ler üretmeye başlayabiliyor.

TaleCraft’ın oyun ekosistemi, NFT’ler oluşturmak için kullanılabilecek 150’den fazla Alchemist kart türünden oluşuyor. Her kartın üretiminin zorluğuna ve nadirliğine göre belirlenen farklı seviyeleri mevcut.

Oyuncular, 4 ana element kartı dışında kartların çoğunu üretebilir. Bunlar: Hava, su, toprak ve ateş. Bu öğeler oyun tarafından haftalık olarak sağlanır ve Alchemist’in sandığı adı verilen bir sistemde fcfs olarak satılır.

Oyuncuların, ideal NFT’lerini oluşturmak için bu benzersiz öğelerin kilidini açmak adına Alchemist sandıkları satın almaları gerekiyor.

Üretim sistemi nispeten basit denilebilir. Zanaat masasına yerleştirilen kartlar ve bazı zanaat ücretleri karşılığında üretim gerçekleşiyor. Crafting, oyuncuların daha yüksek oyun seviyelerine geçmelerini ve teşvik almalarını sağlıyor.

TaleCraft ekosistemi, Craft adlı yerel token tarafından desteklenmektedir. Oyuncuların simyacı sandıkları satın almak için CRAFT tutmaları ve farklı oyun içi aktiviteler için ödül olarak hizmet etmeleri gerekiyor.

TaleCraft ayrıca ZBS Capital, Kangaroo Capital, Dutch Crypto Investors ve daha fazlası dahil olmak üzere blok zinciri endüstrisindeki büyük risk sermayedarlarından bazıları tarafından destekleniyor.

Ek olarak şirket, yerel tokeni $CRAFT‘ın benimsenmesini teşvik etmek için blockchain oracles protokolü Chainlink ve Avalanche tabanlı DEX Pangolin Exchange ile stratejik ortaklıklar kurdu.

TaleCraft’ın kapsamlı bir yol haritası bulunuyor ve yıl sonundan önce birkaç dönüm noktasına ulaşmaya hazırlanıyor.

Aktarılan bilgilere göre oyun Metaverse’i ayrıca zincirler arası yetenekleri de içerecek ve oyuncuların hazırlanmış NFT’lerini açık artırmaya çıkarabilecekleri özel bir pazar yeri başlatacak.

Satış Detayları

Şansın değil yeteneğin üstün olduğu bu orta çağ Metaverse’inde oyunlaştırılmış NFT simyasıyla güç kazanın!

Kayıt: 11/17

Satış: 11/22

Boyut: 900,000 Dolar