Süratle genişleyen görüntü hizmeti Rumble’ın pay senetleri bugün kıymetli bir kıymet artışı yaşıyor. İşte nedeni

Süratle genişleyen görüntü hizmeti Rumble’ın pay senetleri bugün kıymetli bir kıymet artışı yaşıyor. İşte nedeni

Rumble’ın (RUM) pay fiyatı Pazartesi günü süreçlerin başlangıcında %17’ye varan bir artış gösterdi.

Bu artış, süratle büyüyen bir görüntü platformu ve bulut hizmetleri şirketi olan Rumble ile spor, hayat şekli ve cümbüş alanlarındaki faaliyetleriyle tanınan Barstool Sports ortasında stratejik bir işbirliğinin duyurulmasının akabinde gerçekleşti.

Bu iştirak sayesinde Rumble, kullanıcılarına Barstool Sports’un canlı yayınlar da dahil olmak üzere tüm içeriğini sunacak. Bunun karşılığında Barstool Sports, Rumble’ı faal olarak destekleyecek ve görüntüleri için tercih edilen platform olarak önerecek.

Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, “Rumble’ın spora olan bağlılığı ve erişim alanını genişletmesi konusunda heyecanlıyım” dedi. “Barstool Sports’un tesiriyle Rumble’ı görüntü barındırma, bulut hizmetleri ve canlı yayın alanlarında baskın bir güç haline getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Bu kapsamlı işbirliği reklam çalışmalarını da kapsayacak ve her iki kuruluş da Rumble platformuna reklam vermek isteyen şirketleri çekmek için birlikte çalışacak. Bu ortak teşebbüsün emeli, son derece rekabetçi olan dijital içerik pazarında hem Rumble’ın hem de Barstool Sports’un eşsiz yeteneklerinden yararlanmaktır.

Rumble Yönetim Kurulu Lideri ve CEO’su Chris Pavlovski, “Barstool Sports ile yaptığımız muahede, son derece tercih edilen spor ve cümbüş içeriklerinden oluşan bir koleksiyon oluşturma amacımızda değerli bir gelişmeye işaret ediyor” dedi. Pavlovski kelamlarını şöyle sürdürdü: “Rumble süratle 30 yaş altı kitlenin tercih ettiği bir platform haline geliyor ve Barstool Sports’un süratli büyümemizde kilit bir rol oynamasından heyecan duyuyoruz.”

Kayda kıymet bir atılım olarak Barstool Sports, hesaplama kaynakları, data depolama ve ağ yeteneklerini içeren hayati bulut hizmetlerinin baş sağlayıcısı olarak Rumble Cloud’u da benimseyecek.

Bu makale yapay zeka kullanılarak üretilmiş ve çevrilmiş ve daha sonra bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Ek detaylar için Karar ve Şartlarımıza bakın.

Kaynak: Investing TR